Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Články » Jablíčkáři, zpozorněte. Slevy na Apple v rámci Black Friday vrcholí!

Jablíčkáři, zpozorněte. Slevy na Apple v rámci Black Friday vrcholí!

Přestože se produkty s nakousnutým jablíčkem ve znaku stále nemohou zbavit cejchu předraženosti, kupuje je stále více uživatelů. Schválně, zkuste se cestou do práce v MHD rozhlédnout kolem sebe. Kolik Apple AirPodů, iPhonů a Watchek uvidíte? Zaručeně hodně, a po novém roce jich bude ještě víc. Produkty Apple totiž stále patří k velmi oblíbeným vánočním dárkům. Obdarujte sebe nebo někoho blízkého vybraným jablíčkem. V Black Friday jej koupíte se super slevou.

BF 2019 smarty
Black Friday na smarty.cz!

Apple nabídka, která se neodmítá

Nový iPhone můžete pořídit již od 9 990 Kč. Na tolik vás vyjde iPhone 7 se 32 GB. iPhone XR v několika barevných provedeních koupíte již za 16 490 Kč. iPhone XS 64 GB s přelomovou dvojitou fotosoustavou a nejrychlejším čipem ve smartphonu vás vyjde na 20 990 Kč.

Ty nejvýkonnější technologie v 6,1 mm tenkém a půl kila těžkém těle. Nabízí jasný 10,5palcový Retina displej s True Tone zobrazením. Je poháněn super výkonným čipem A12 Bionic s Neural Enginem. Že je vám ten popis povědomý? No jasně, patří totiž iPadu Air (2019), jež je v Black Friday nabídce k mání již od 12 990 Kč.

Toužíte spíš po MacBooku? Ani s nimi Smarty nešetřilo. Klasiku všech klasik, MacBook Air (2017) pořídíte za pěkných 22 989 Kč. Air je ideální notebook pro studenty. Nabízí totiž dostatečný výkon při nízké hmotnosti a dlouhé výdrži. Pro náročnější uživatele doporučujeme MacBook Pro 13″ s Touch Barem (2019) za 34 890 Kč.

Jablíčko ještě levněji?

V nabídce Black Friday navíc najdete i použité nebo rozbalené zboží, které koupíte ještě mnohem levněji. Během akce Black Friday navíc můžete využít ještě další 10% slevu na tyto již levnější produkty. A to se vyplatí.

O kvalitu nabízeného zboží se přitom nemusíte bát. Zařízení jsou zkontrolovaná, opravená a vyčištěná, a navíc na ně stále platí záruka alespoň 12 měsíců. Ptáte se, jaká zařízení jsou k dispozici? Vybírat můžete z levných iPhonů, iPadů nebo Apple Watch. Tak si například můžete koupit iPhone X, který už jen tak neseženete – již za 13 990 Kč.

Splátky s 0% navýšením

Nedáte dohromady takovou sumu? Nevadí. Všechny produkty z nabídky Black Friday si můžete pořídit také na splátky. Již od zítřka 29. 11. do neděle 1. 12. můžete na Smarty koupit jakýkoliv produkt z nabídky Black Friday na splátky s 0% navýšením. Podmínkou je pouze nákup vyšší než 2 000 Kč a splátky je nutné rozdělit na 10 měsíců. Pokud tedy kupujete například nový iPhone XR, který bude stát 16 490 Kč, každý měsíc zaplatíte jen 1 649 Kč a ani korunu navíc.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.