Domů » Bleskovky » Itsdagram pro Windows Phone 8 v nové verzi a zdarma

Itsdagram pro Windows Phone 8 v nové verzi a zdarma

Před nedávnem jsme vás informovali o vydání aplikace Itsdagram pro Windows Phone 8 – prvního plnohodnotného Instagram klienta. První verze byla placená, nicméně autoři se rozhodli nahradit ji bezplatnou variantou, kterou doplňuje reklamní proužek. Ještě ráno byl Itsdagram v českém Windows Phone Store k dispozici pouze v původní placené verzi, ale nyní už byl nahrazen freeware variantou, kterou můžete stahovat z přiloženého odkazu.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

13 komentářů

 1. a takto jednoducha nijak nenarocna aplikacia je pristupna aj pre uzivatelov wp7?? alebo je to zas nejaka priblbla blokacia aj napriek tomu ze tato aplikcia je absolutne jednoducha a len nacitava obsah z internetu a teda nepracuje so ziadnymi narocnymi procesmi??? dakujem

  • Autor aplikace přislíbil vydání i aplikace pro WP 7.x, jen bude se zpožděním.

  • Johny (neregistrovaný)

   Interface: a není to už jedno? :-/ Myslím že na 7.x bylo dost času vyrábět aplikace. Dnes už pouze ubývají (jak přechází na WP8). Nejvyšší čas WP 7.x telefony prodat a koupit něco jiného. Je to smutné ale je to tak.

  • Bohuzel na trhu je WP telefonu stale hodne malo a tak odriznout z toho mala jeste polovinu podle me neni dobry krok.

  • Rád to přirovnávám k Androidu, pokud někdo píše aplikace pro Android 4.x, pak také nejsou zpětně kompatibilní pro Android 2.x.

  • Royce (neregistrovaný)

   Přesně tak, a na to hateři velmi rádi zapomínají… furt se řeší wp7 vs. wp8 ale nikdo neřeší, že polovina androidů je 2.x a nové aplikace na něm taky nejedou..

  • Johny (neregistrovaný)

   Jenže nikdo si nekoupil Android za 12 000 (Lumia 900) aby půl roku na to zjistil, že už nebude mít nikdy žádné nové apps. Navíc je zde pořád možnost CustomROM. Tohle je naprosto nesrovnatelné ;-) To že má WP hatery je jasné, když hodil tolik uživatelů, kteří mu důvěřovali, přes palubu. To samý NOKIA, která voddělala svoje největší fanoušky.

  • Ano, Lumia 900 byla uvedena totiž velmi pozdě v EU, proto došlo k tomuto hatu, ale pokud by byla vydána stejně jako v USA mohlo vše být jinak a stejně by se nadávalo, že proč půl roku starý telefon nedostane nový SW. To už ale nemá smysl řešit, navíc i autor této app přislíbil vydání WP 7.x aplikace a dělají to tak i další, včetně Viberu, Whatsappu a další další. Zase takový problém v tom nevidím, samozřejmě zájem upadá, ale ne úplně.

 2. Nechápu, proč byla 1.verze placená

  • Dle slov autora ta první verze vůbec neměla vyjít ven a vypustil jí „někdo z firmy“

  • Nic ve zlém CREATIVE_34, ale to co tvrdíš není pravda. Placená verze stále existuje viz. [odkaz], tato verze je bez reklam. Free verze je s reklamou a pro uživatele co nemohou platit aplikace kvůli regionu či kvůli nemožnosti platit skrze operátora.

  • Dobře, o tomhle jsem nevěděl. Vím jen o reakci autora na první verzi plnou chyb, která během pár hodin z marketplace zase zmizela. Moje chyba.

 3. wardo (neregistrovaný)

  Chci instagram na blackberry 10!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).