Domů » Bleskovky » iPhone X ve speciální edici: exkluzivní materiály i cena

iPhone X ve speciální edici: exkluzivní materiály i cena

Pokud se vám cena za nové iPhony zdá přemrštěná, musíme říct, že může být i vyšší. Nové iPhony totiž zanedlouho vyjdou i ve speciální edici, o kterou se opět postarala ruská společnost Caviar. Ta již v minulosti nabídla úpravy mnoha současných zařízení, nedivíme se tedy, že si do paškálu vzala i nejnovější jablečná zařízení.

Hlavním tahákem zde bude především iPhone X. I když jsme se zatím ještě nedočkali ani „základního“ modelu, již nyní je možné předobjednat jeho hodnotnější verzi ze zlata a titanu, jejíž cena byla stanovena na 4 500 dolarů (asi 99 792 Kč bez DPH). Titan i zlato jsou považovány za jedny ze vzácných kovů, prodejní ceně se tedy ani příliš nedivíme. Titan ale nebude jediným drahým kovem. iPhone X si budete moci objednat také ve verzi se seymchanskými kameny, což jsou úlomky meteoritu z oblasti Magadan.

Uživatelé mají rovněž možnost výběru designu zadní strany přístroje, našli bychom zde například státní vlajky, ale i jiné symboly (např. podobizny Vladimira Putina nebo Donalda Trumpa). Nejlevnější verze iPhone X vás vyjde na výše zmíněných 4 500 dolarů, modely 8 a 8 Plus pak seženete od 3 000 dolarů (asi 66 528 Kč bez DPH).

Nokia 3310 přichází také v super-putinské verzi. Nabídne zlato i titan

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

7 komentářů

 1. Šup šup do fronty iovce… :D

  • To je vše co jsi ve své hlavě k tomu vyplodil? Evidentně nesaháš po kotníky ani těm iovcím. Chyť se za hlavu a pořádně s ní bouchni o stůl než budeš příště psát komantáře. Ve tvém případě to bude ku prospěchu věci.

  • Já bych s dovolením p. Romana trochu poopravil: rozběhněte se p. JirkoJJ co nejrychleji proti betonové zdi a hlavou do ní poté naraziti. Pak dejte věděti jak se cítíte. Děkuji za zpětné info.

 2. K tématu by něco nebylo? Ne viď,takže že zoufalost i zas..š diskuzi temihke bláboly.
  T firma ví pro koho to dělá, že bude zájem a klientelu na zajištěnou,rozhodne není z řad běžných iphonistu=dle tebe ovcí a fronty rozhodně stát nebudou.
  Jenže tohle ta tvoje tupá hlavička, není sto pojmout

 3. Jeste vetsi hnus fialovej

 4. Napriek tomu, ze tento telefon by som nikdy nechcel. Pre mna je dost problem chybajuci 3.5 jack a ziaden slot na karty, ale na druhu stranu nemam problem uznat, ze tento telefon je po vzhladovej a urcite aj co sa tyka materialov podareny kusok.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).