Domů » Bleskovky » iPhone X ve speciální edici: exkluzivní materiály i cena

iPhone X ve speciální edici: exkluzivní materiály i cena

Pokud se vám cena za nové iPhony zdá přemrštěná, musíme říct, že může být i vyšší. Nové iPhony totiž zanedlouho vyjdou i ve speciální edici, o kterou se opět postarala ruská společnost Caviar. Ta již v minulosti nabídla úpravy mnoha současných zařízení, nedivíme se tedy, že si do paškálu vzala i nejnovější jablečná zařízení.

Hlavním tahákem zde bude především iPhone X. I když jsme se zatím ještě nedočkali ani „základního“ modelu, již nyní je možné předobjednat jeho hodnotnější verzi ze zlata a titanu, jejíž cena byla stanovena na 4 500 dolarů (asi 99 792 Kč bez DPH). Titan i zlato jsou považovány za jedny ze vzácných kovů, prodejní ceně se tedy ani příliš nedivíme. Titan ale nebude jediným drahým kovem. iPhone X si budete moci objednat také ve verzi se seymchanskými kameny, což jsou úlomky meteoritu z oblasti Magadan.

Uživatelé mají rovněž možnost výběru designu zadní strany přístroje, našli bychom zde například státní vlajky, ale i jiné symboly (např. podobizny Vladimira Putina nebo Donalda Trumpa). Nejlevnější verze iPhone X vás vyjde na výše zmíněných 4 500 dolarů, modely 8 a 8 Plus pak seženete od 3 000 dolarů (asi 66 528 Kč bez DPH).

Nokia 3310 přichází také v super-putinské verzi. Nabídne zlato i titan

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JirkaJJ
Anonym
JirkaJJ
Offline

Šup šup do fronty iovce… :D

Roman
Anonym
Roman
Offline

To je vše co jsi ve své hlavě k tomu vyplodil? Evidentně nesaháš po kotníky ani těm iovcím. Chyť se za hlavu a pořádně s ní bouchni o stůl než budeš příště psát komantáře. Ve tvém případě to bude ku prospěchu věci.

Jan
Anonym
Jan
Offline

Já bych s dovolením p. Romana trochu poopravil: rozběhněte se p. JirkoJJ co nejrychleji proti betonové zdi a hlavou do ní poté naraziti. Pak dejte věděti jak se cítíte. Děkuji za zpětné info.

Tedy
Uživatel
Tedy
Offline

K tématu by něco nebylo? Ne viď,takže že zoufalost i zas..š diskuzi temihke bláboly.
T firma ví pro koho to dělá, že bude zájem a klientelu na zajištěnou,rozhodne není z řad běžných iphonistu=dle tebe ovcí a fronty rozhodně stát nebudou.
Jenže tohle ta tvoje tupá hlavička, není sto pojmout