Domů » Bleskovky » Prototyp iPhonu 7 zachycen na videu přímo v čínské továrně Foxconn (aktualizováno)

Prototyp iPhonu 7 zachycen na videu přímo v čínské továrně Foxconn (aktualizováno)

Před několika okamžiky se na internetu objevilo video, ve kterém má být zachycen údajný prototyp iPhonu 7. Pokud se na celý klip podíváte pozorněji, je na obleku zaměstnance krátce viditelné logo společnosti Foxconn. Autor videa několik vteřin ukazuje vývojový prototyp, který může mít k finálnímu vzhledu daleko, což potvrzuje i pohled na zadní stranu. Na té přední mimochodem zcela chybí středové tlačítko, jehož absenci naznačovaly už předchozí spekulace.

 
Prototyp iPhonu 7

Během videa se na pozadí ozve pokřiknutí, po kterém autor schovává kameru – a právě tehdy se v záběru krátce mihne logo Foxconnu, který iPhony pro Apple v čínském Shenzhenu vyrábí. Je tedy docela možné, že se skutečně díváme na jeden z raných vývojových kusů iPhonu 7, ale stejně tak se může jednat o podvrh. Kde je pravda, ukáže až čas, ale například v březnu 2014 se na internetu objevily fotografie prototypu iPhonu 6, které vypadaly velice podobně jako finální model a jejich pravost se později potvrdila.

Aktualizováno 23.12., 8:50

Ti z vás, kteří se domnívali, že zveřejněné video je podvrh, měli pravdu. Nebývá to sice příliš častým zvykem, ale jeho pravost řed několika hodinami dementoval přímo samotný Apple.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments