Domů » Bleskovky » Nové iPhony 6s a 6s Plus u Vodafonu: S tarifem sleva až 2 000 Kč

Nové iPhony 6s a 6s Plus u Vodafonu: S tarifem sleva až 2 000 Kč

Vodafone také zveřejnil ceny nových iPhonů a informace k zahájení prodeje. Ten bude zahájen v pátek 9. října přesně v 0:06 v prodejně Vodafonu v Praze na Václavském náměstí. Kdo se bude chtít novým telefonem pochlubit jako první už v pátek, bude si muset do Prahy zajet a na svého miláčka si do půlnoci počkat. Pouze u Vodafonu budou mít totiž zákazníci tu jedinečnou příležitost získat nový iPhone již pár minut po půlnoci. Kromě vzorových telefonů na vyzkoušení budou mít všichni příchozí milovníci jablka k dispozici také něco jablečného k nakousnutí.

Nad rámec prodeje spouští dnes Vodafone také předběžné registrace na speciální microsite Vodafonu. Stačí vyplnit e-mailovou adresu a Vodafone bude každého nedočkavce informovat o novinkách a zahájení prodeje.

Ceny nových iPhonů u Vodafone

 

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

16 GB

21 177 Kč (21 190 Kč)

24 377 (24 390 Kč)

64 GB

24 377 Kč (24 390 Kč)

27 477 Kč (27 590 Kč)

128 GB

27 477 Kč (27 590 Kč)

30 677 Kč (30 790 Kč)

V závorce jsou pro srovnání uvedeny oficiální ceny od Apple.cz

Zkrátka nepřijdou ani ti, kterým se nechce ponocovat a dávají přednost nákupům z pohodlí svého domova. Při koupi nového iPhone v eShopu Vodafonu obdrží totiž slevu 2 000 Kč. Podmínkou je ale pořízení Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium nebo Red+ tarifu novým zákazníkem, v případě stávajícího zákazníka uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy, ať již se stávajícím tarifem, nebo s výše zmíněnými tarify.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

15 komentářů

 1. Kilaas (neregistrovaný)

  S tarifem sleva az 2 000. A co tak zpatky zavest dotovane mobily jak je to vsude pak by ten mobil byl lebnejsi o 10 000 a koupil by ho kazdy

  • Tak to nevím kde žiješ, protože naopak, od dotovaných telefonů se ustupuje. Operátoři toto už nepoužívají jako argument k nalákání klienta.

   Ostatně, ne náhodou Apple (a jeho následovníci) spouští prodej na splátky;-)

  • Slevu? Vždyť ta cena je naprosto přiměřená. A lze ho koupit i na splátky.

  • Navíc není pointa to prodat, ale vydělat (ano, spojené s prodat:) ). Se podívej na 999 výrobců Android přístrojů, zisk od 1dolaru-po ztrátu/kus. To by mělo být cílem podnikání?;)

   Nebo takový MS s Lumií, to je panečku borec:) A stejně to má podíl na hranici statistické chyby, takže cena očividně nerozhoduje….

  • mně nepřijde cena rovnající se dvěma českým výplatám jako přiměřená

  • Telefon co stoji vic jak 7K je predrazenej a je jedno jestli je to jablko, ms nebo droid…

  • Zeta: No počkej počkej, průměrná mzda je 25k. Jakou matematikou jsi došel k 50k mzda = 25k telefon?:)

  • Bavíme se o realitě, 25k průměr je zhruba stejná sračka jako ta tvoje statistická chyba u MS.

  • UNI: Když už, tak je to průměrná hrubá mzda a telefon si kupuješ z čisté mzdy. ZETA měl namysli průměr většiny českých domácností (bez platů vysoce postavených manažerů, či politiků, atd)

  • Ugh, tedy jako že se tady bavíme ve smyslu „věc za cenu dvou podprůměrných platů jako nepřiměřená částka“? Tak zbytečnější téma aby člověk pohledal…

  • Nojo, jenže Apple není česká firma tak ho asi zdejší plat nezajímá, no a ve vyspělých státech je to skoro kapesné pro teenager. Když máš plat 60 a vejs – někde dost nad 100 co to je koupit si telefon za 25 – to te neboli. Ono jinde taky koupíš nove auto za par vyplat, ale v ČR na něj šetříš pár let. Buď řekni šéfovy ze za 15 nemakáš, nebo si najdi jinou práci, zacni podnikat, di dělat do zahraničí – já sel do Skotska, makám tu rukama a beru nad 100. Je to jen o tom pohodlí – bud neco chci a něco pro to udelam, nebo jen nadávám, ze mi to nikdo nechce strčit pod nos.

 2. AleshM (neregistrovaný)

  AIKON: Jsi hrnčíř a tadys dělal za cca 18k Kč, ro už jsem snad četl někde jinde. To je fajn. Měl jsi štěstí, že ses dostal do Skotska, s tímhle ses tam chytl a Tvá situace Ti to umožňuje. S tím bych moc nemachroval. Je tu spousta lidí, kteří by taky chtěli a mohli, ale jejich situace nebo jiné podmínky, vztahy, vazby, a jiné, jim to nedovolují. To neni jejich chyba, prostě jsou tu zapykaní za plat, který třea za stejnou práci jako Ty ve Skotksu, oni dostávají tady. A nebrečím nad neschopností lidí. Taky nemám zlý plat. S cenama v ČR jsme papežštější, než papež. V přepočtu na €ura už tu ,nohé věci stojí i víc, než to samé v jine zemi EU. Jen platy tu prostě většina obyvatelstva nemá ani na čtvrtině platů v EU.

  • To není žádný machrováni to sou fakta. Mám spousty kamarádů co dělají práci za kterou by jen v Německu, Rakousku -200-300km dostali 6 krát tolik. Ale každý pátek brečí u piva, že ve fabrice jim nikdo nepřidá – a když jim řekneš ať jdou jinam tak argumentují, ze přeci nebudou dojíždět každý týden /jednou za dva, jak blbci. Když jim řekneš hele támhle ta fabrika ti nabizi o 7000 vic a mas to jen 30km tak ti řekne že to se nevyplatí a vic než 10km není ochoten jezdit. Je to jen o pohodlí. Kámoš co jezdí na kamionu po ČR zeptáš se ho proč nejezdí pro zahraniční firmu proč jezdi za 15 v zakladu a přitom řeč umí – odpověď typu takhle sem doma dvakrát v týdnu na noc, kdybych jezdil v cizině dostal bych se sem jednou dvakrát za měsíc – a to nema rodinu.

   To není o štěstí to je o tom co je člověk ochoten udělat pro to aby se mel líp. Ale kazdej pátek si Dáj svých 5 kousků a brečí jaký je to svinstvo ceny jako všude, platy pětinové….

  • AIKON: Tak nejsem si jist, kde vznikla rovnice, jezdit za prací, více vydělávat, mít se lépe. To je na každém, co mu vyhovuje. Pro spokojený život každý potřebuje jiní finanční zajištění.

   Ale praštěné je, u každé věci, která nemá pro mě danou hodnotu, abych za to vyplázl danou čásku fórech pinda, jak je to pro mě drahé. To je pakárna vlastně to nikoho nezajímá. Ale u aut a telefonů kdo ví proč se tímto fóra jen hemží.

 3. AleshM (neregistrovaný)

  ZETA měl namysli průměr většiny českých domácností. Ano, správně by se měl používat medián, ne průměr. Medián většiny obyvatelstva této země, je skutečně kolem 15 tisíc čistého, což je při cenách jaké tu jsou, mazec. Průměr je o tom, že když já snim 2 kuřata a druhý žádné, tak v prlměru jsme se oba dobře najedli, protože jsme měli každý jedno. Blbost, že jo.

  A pokud z toho ještě někdo živí rodinu, tak na iPhone, pokud ho chce, taky šetří několik let; jak na Mercedes, a to jen za předpokladu, že ceny během té doby prudce nevzrostou. Ale iPhone neni Mercedes.

  Ono se kritizoval Apple v posledních letech, že nepřichází výrazné inovace, ale cena vzrostla raketově a bez jakéhokoli výrazného opodstatnění, jan proto, že v Applu si o sobě najednou myslí, že jsou prémiová a módní značka. Ostatní výrobci je jen následovali, i když pro obyčejné lidi jsou tu i slušné i dobře vypadající i kovové telefony za 10 tisíc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).