Domů » Bleskovky » iPhone 6s klepe na dveře: Předobjednat půjde od 11. září

iPhone 6s klepe na dveře: Předobjednat půjde od 11. září

Nové iPhony byly v minulých letech vždy představovány začátkem září a s přihlédnutím ke zvyšujícímu se množství uniklých informací nemáme důvod si myslet, že tomu letos bude jinak. Této teorii nahrává i fotografie od francouzského operátora, která zachycuje zprávu informující zaměstnance o tom, že novou generaci jablečného telefonu bude možné předobjednávat od 11. září. Dodejme, že toto datum vychází na pátek, což opět souhlasí s děním v předchozích letech.


Volný překlad: Obdržíte oznámení o předrezervaci iPhonu, které je třeba vložit do vaší nabídky dne 11.9.2015. Děkujeme za jeho vyvěšení/zobrazení.

Pokud se výrobce bude držet v zajetých kolejích, pak oficiální odhalení očekáváme zhruba 8. – 9. září a dostupnost na prvních trzích 18. září. O výše uvedených datech se v minulosti hovořilo již několikrát a tak nezbývá, než čekat na rozeslání pozvánek od Applu.

Nad výbavou nových iPhonů zatím visí otazníky, pokud se však potvrdí v tuto chvíli nejvěrohodnější spekulace, pak bychom se měli dočkat nového procesoru A9, 12Mpx fotoaparátu, 2GB operační paměti a podpory technologie „Force Touch“, jež rozpozná sílu dotyku. Ostatní specifikace zůstanou nejspíše totožné a velké změny bychom neočekávali ani z hlediska designu.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirka (neregistrovaný)
Anonym
jirka (neregistrovaný)

Parada, kdy se muzu jit postavit do fronty?

Tom (neregistrovaný)
Anonym
Tom (neregistrovaný)

Náhoda? Nemyslím si! #justjoking