iPhone 5 u T-Mobile: Nedotovaný za téměř 17 000 Kč (přehled cen)

Tuzemský T-Mobile zahájí prodej iPhone 5 v České republice 28. září. iPhone 5 s kapacitou 16 GB bude dostupný již od 8 099 Kč s DPH, ve verzi 32 GB od 10 499 Kč s DPH. Cena modelu 64GB bude začínat na 13 099 Kč s DPH. Přístroj iPhone 4S ve verzi s kapacitou 16 GB bude možné pořídit již za 5 599 Kč. Všechny tyto ceny však platí v případě, že se operátorovi upíšete k závazku. Ve volném prodeji si připravte téměř 17 000 Kč za základní 16GB variantu.

  

Ačkoliv je 28. září státní svátek, Značkové prodejny T-Mobile v nákupních centrech budou pro zájemce o nový iPhone otevřeny po celý den. Pro nedočkavce bude navíc připraven noční prodej ve Značkové prodejně v Praze na Národní třídě. Dveře obchodu se otevřou o půlnoci z 27. na 28. září. Seznam prodejen včetně otvírací doby a adresy je k dispozici zde.

iPhone je symbolem chytrých telefonů a internetu v mobilu. Jsem rád, že máme možnost přinést našim zákazníkům nejnovější model iPhone 5. Jen v síti T-Mobile jej zákazníci využijí skutečně naplno,“ říká Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile Czech Republic.

 

 

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku