Domů » Bleskovky » iPhone 13 klepe na dveře. Známe barvy a kapacity

iPhone 13 klepe na dveře. Známe barvy a kapacity

Už za 4 dny představí Apple své iPhony 13, což ovšem neznamená, že by spekulace a úniky informací polevily. O poslední únik před oficiálním představením se postaral nejmenovaný ukrajinský e-shop s elektronikou, jenž předčasně odhalil barevné kombinace a kapacity nových iPhonů.

iphone 13 lineup dummy models
Makety iPhonu 13

Odvážné barevné kombinace jsou vyhrazeny pro levnější dvojici iPhonů, konkrétně pro základní model a variantu mini. U obou verzí bude na výběr z černé, modré, fialové, růžové, bílé a červené barvy. iPhone 13 mini bude mít k dispozici 64 či 128 GB vnitřní paměti, zatímco u základního modelu budete mít na výběr buď 128, nebo 256 GB vnitřní paměti.

Vybavenější dvojice iPhonů 13 s označením Pro a Pro Max vsadí na konzervativnější barvy, konkrétně na černou, stříbrnou, zlatou a bronzovou. V případě paměti dostane iPhone 13 Pro variantu se 128GB či 256GB úložištěm, zatímco nejvybavenější Pro Max bude mít k dispozici 256, respektive 512 GB vnitřní paměti.

Oficiálního odhalení se máme dočkat už 14. září v 19:00 našeho času. Očekává se, že Apple kromě čtveřice nových iPhonů 13 představí také chytré hodinky Watch Series 7. U nich se nicméně počítá s drobným zpožděním.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

12 komentářů

 1. Tak to jsem zvědavej, až iPhone představí. To bude zase diskuze. V podstatě žádný zásadní změny, jen takhle dotaženej měl být už iPhone 12.

  • Tak tohle by správně měl být iPhone 12s….větší změny jsou vždycky obgeneraci.

  • Ono by možná dávalo i smysl, vydávat iPhony každý dva roky. Spíš by mě zajímalo, co všechno za změny nakonec doopravdy budou. Tipuji, že je spočítám na prstech pravý ruky.

  • Kdepak, takhle měl vypadat úplně prvni, maximálné druhá generace. Nechápu co tam těch 15 let dělají v tom Applu!

  • @Menty asi tak nějak, změna bude v ceně, rozložení foťáků, jiné barvy a to je tak všechno :D To že bude mít nový SoC to je tak nějak jedno :D

  • Achjo, to už je fakt diagnoza :DD Koukám,že je tu víkend, tak uhrovitý pubescent dostal asi volno jít na počítač a psát sem cizím jménem nesmysly :D Změny už dávno všichni víme puberťáku. Tak si dej facku a zalez.

 2. No , samsung se vy…l na mou dlouholetou a nejoblibenejsi radu Note takze letos Iphone 13 Pro Max a predpokladam ze nebudu s takovou vymenou jedniny

 3. No, počkám si asi až na 14ky, díky dlouhé podpoře od Applu není moc důvod mobil neustále měnit. Stále je skvělý a ve výsledku vlastně i ušetřím.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).