iPad Pro se může těšit na nový kryt s klávesnicí z dílen Microsoftu

V roce 2012 představil Microsoft světu svůj první tablet řady Surface, který bylo možné díky stojánku a přídavné klávesnici proměnit v notebook. Tímto konceptem se pak inspirovalo mnoho výrobců, mimo jiné částečně také Apple se svými iPady Pro, které mají rovněž se správným příslušenstvím suplovat funkce přenosného počítače. Jejich majitelé přitom mohou vsadit jak na originální klávesnice od Apple, tak na alternativy od konkurenčních výrobců. Mezi ně se podle uniklého dokumentu zřejmě brzy připojí i sám Microsoft.

Dokument je věnován transportu akumulátorů, pod modelovým číslem 1719 se však ukrývá příslušenství iPad Touch Cover, které má být akumulátorem vybaveno.

Bohužel prozatím o tomto krytu pro iPad více informací nemáme, pokud však v Redmondu něco podobného chystají, může je těšit fakt, že prodeje iPadů v posledním čtvrtletí po dlouhých letech klesání zažily růst.Nepřehlédněte

Tablety na vzestupu? Prodeje iPadů meziročně rostly, poprvé od roku 2013

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku