Domů » Bleskovky » iPad Pro přijde do České republiky v listopadu. Ceny budou velmi vysoké

iPad Pro přijde do České republiky v listopadu. Ceny budou velmi vysoké

Minulý měsíc představil Apple dvojici nových tabletů – inovovaný iPad Mini čtvrté generace a zbrusu nový iPad Pro s 12,9″ displejem, krytem s klávesnicí a dotykovým perem Apple Pencil. Zatímco menší model se začal prodávat ihned (včetně České republiky), iPad Pro na zahájení prodejů ještě čeká. Česká verze oficiálních stránek Apple nyní potvrzuje, že iPad Pro k nám přijde v listopadu, tedy souběžně s ostatními zeměmi v první vlně.

  

Zájemci o tento tablet se zřejmě dočkají ještě před Vánoci a nebudou muset čekat podobně jako na nové iPhony nebo hodinky Apple Watch. České ceny ale prozatím Apple nezveřejnil, podle hrubého přepočtu ze zahraničních cen bychom si měli připravit tyto částky:

Paměťová varianta Cena v Eur Cena v Kč
32 GB 799 21 660
128 GB 949 25 730
128 GB + LTE 1079 29 250

Zájemci o klávesnicový kryt SmartKeyboard si k těmto cenám ještě musí připočíst 169 dolarů (4 580 Kč bez DPH), pero Apple Pencil přijde na 99 eur (2 680 Kč). Nejvyšší varianta se vším příslušenstvím a připočtením daně bude atakovat hranici 40 tisíc korun, což je cena, za kterou pořídíte 13″ MacBook Pro s Retina displejem. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. No na Clash of Clans a fb je to tedy řádně drahá věc:)

    • jj souhlasím s tebou, MS Surface Pro 4 za 899euro je lepší koupě a to je v ceně i klávesnice a pero.

    • Sorry jen pero. klavesnice je asi za 150e.

    • Tak som nad tym rozmyslal. Ked nova klavesnica bude pasovat na SP3, tak ta stara z SP3 nebude pasovat na SP4? Keby ano tak to je lacnejsie a FPR je aj tak vhodne len pre SP3 kde nie je rozpoznavanie tvare.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).