Domů » Bleskovky » iPad Air 3 by měl dostat čtyři reproduktory a LED blesk

iPad Air 3 by měl dostat čtyři reproduktory a LED blesk

Apple loni překvapivě nepředstavil novou generaci iPadu Air, ale pouze jeho menšího a většího sourozence. Není se čemu divit, trh s tablety se pomalu nasytil a jejich prodeje klesají, neboť není důvod je obměňovat tak často jako smartphony. Očekáváme, že se iPadu Air 3 dočkáme v letošním roce, dokonce možná již za dva měsíce na spekulované tiskové konferenci společně se 4″ iPhonem 5se (více informací) a novými verzemi pro Apple Watch (více informací).

Francouzská stránka Nowhereelse.fr nyní zveřejnila schéma, jak má vypadat zadní strana chystaného 9,7″ iPadu. Pokud obrázku můžeme věřit, můžeme se těšit na rovnou čtyři reproduktory, které mají podobně jako u iPadu Pro zajistit vyrovnaný zvukový zážitek v případě, že je některý z reproduktorů přikrytý rukou. Nový iPad by měl rovněž dostat LED blesk umístěný pod hlavní fotoaparát, což by bylo v historii jablečných tabletů vůbec poprvé.

ipad-air-3Schéma zadní strany chystaného iPadu Air 3

Uvnitř tabletu má dojít k osazení rychlejšího procesoru A9 či A9X a k navýšení rozlišení fotoaparátů. Displej má být vyrobený technologií Oxide TFT, což má zabezpečit menší tloušťku, lepší barvy, jas a kontrast. Počítat patrně můžeme i s podporou Apple Pencil, na 3D Touch ale s největší pravděpodobností nedojde.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments