Domů » Bleskovky » Apple Watch se v březnu dočkají watchOS 2.2 a nových náramků. 2. generace přijde v září

Apple Watch se v březnu dočkají watchOS 2.2 a nových náramků. 2. generace přijde v září

Hlavní hvězdou očekáváné březnové tiskové konference Apple má být 4″ iPhone 5se (více informací), avšak dojít má i na Apple Watch. Podle posledních informací obohatí jablečný gigant své portfolio hodinek o novou kolekci, tudíž hardware hodinek zůstane stejný, rozšíří se však počet náramků, přičemž některé dokonce budou z nových materiálů.

Apple WatchPřečtěte si: Dlouhodobé zkušenosti z používání Apple Watch 

V březnu mají také Apple Watch dostat novou verzi operačního systému watchOS s číslem 2.2, která má umožnit spárování více hodinek k jednomu iPhonu a také přinese mapovou aplikaci vylepšenou o body zájmu v blízkosti uživatele.

V Cupertinu také údajně pracují na druhé generaci chytrých hodinek, jejich premiéra má být naplánována na září, tedy společně s novou řadou telefonů iPhone.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. zghnzg (neregistrovaný)

    hlavne by mohli prepracovat fitness aplikacie v hodinach…

  2. geronimo_cz (neregistrovaný)

    Za me by stacilo kdyby povolili ciferniky od tretich stran.. ty co tam sou pro me je pouzitelnej jen modularni kterej se mi ale jinak vubec nelibi..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *