Domů » Bleskovky » 4″ iPhone možná dostane označení 5se. Podívejte se na novou fotografii

4″ iPhone možná dostane označení 5se. Podívejte se na novou fotografii

V poslední době se často spekuluje o tom, že Apple představí levnější iPhone. Původně se hovořilo o tom, že by měl nést označení 6c, nicméně v uplynulých hodinách se stále častěji skloňovalo označení iPhone 5se. Na internetu se nyní objevila fotografie, na které nový iPhone se čtyřpalcovým displejem pózuje vedle staršího iPhonu 5. Na důvěryhodnosti snímku přidává to, že pochází ze serveruOneMoreThing.nl, který před dvěma lety jako první zveřejnil fotografie displeje připravovaného iPadu Air 2 či design iPadu Air.

iphone5se

iPhone 5se by měl dostat do výbavy čip Apple A8 (+ pohybový koprocesor Apple M8), 1 GB operační paměti RAM, WiFi (802.11 ac), Bluetooth 4.1 a vylepšenou 1,2Mpx FaceTime kamerku s clonovým číslem f/2.2. Chybět nemá ani Touch ID či 8Mpx fotoaparát převzatý z iPhonu 6, u kterého nebude chybět ani funkce pro tzv. živé fotografie.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments