Domů » Bleskovky » Instagram, Real Racing 3 a Temple Run 2 pro Windows Phone vyjdou v květnu (spekulace)

Instagram, Real Racing 3 a Temple Run 2 pro Windows Phone vyjdou v květnu (spekulace)

Internetem se nesou zprávy o blížíčí se várce dlouho očekávaných her a aplikací pro Windows Phone. První z nich je Instagram. Jednoduchý nástroj pro rychlé pořizování, editaci, deformaci a sdílení fotografií, který na ostatních platformách už pomalu začíná vycházet z módy, by se měl podle obrázku níže snad už brzy objevit také na okenatých smartphonech. Samotná položka už se prý nachází ve WP Store, na uvolnění pro veřejnost ale zatím ještě čeká. Na vině mohou být podle některých spekulací stále probíhající jednání mezi Microsoftem a Facebookem, který Instagram loni koupil.

Podle twitterového kanálu @anontechleaks, který má únik informací na svědomí, by se ale mělo jednat o čistokrevný port z iOS bez integrace do prostředí fotoaparátu (Lenses). Není ale vyloučeno, že by se tato funkce mohla dodatečně objevit v některé z budoucích aktualizací.

Podobně je na tom také závodní arkáda Real Racing 3, která je podle obrázku níže také již přichystaná v katalogu a rovněž čeká na své zveřejnění. To by mělo podle výše zmíněného účtu na Twitteru přijít v květnu a prý nezůstane jenom u jedné hry. Spolu s ní by se totiž majitelé dlaždicových telefonů měli dočkat také titulu Temple Run 2, který se na ostatních platformách těší neobyčejné přizni uživatelů.

Jak to vypadá, květen bude pro operační systém Windows Phone plodným měsícem. Sice nás mrzí, že se na něj populární tituly dostávají až s výrazným časovým odstupem, stále je ale lepší pozdě nežli později. Máme se na co těšit.

Miroslav Havlíček

7 komentářů

 1. David Podzimek

  Přijde mi to jako fake, co chce nalákat lidi na twitter účet.

  • Tomáš Slavíček

   Jojo, takových fotek si můžu taky udělat… Ale třeba Temple Run 2 by měl jít už bez problémů portovat na WP8, je dělaný v Unity. To sice ještě není pro WP8 oficiálně, ale několik her už pro WP8 v Unity vzniklo. Je to jen o tom, jestli se jim to na WP8 chce dostat (WP7 je už mimo hru, tam takové hry už určitě nebudou).

  • Tomáš Slavíček: Coz o to jestli se jim chce. Treba chce, ale budou na tom tratit diky male kupni sile majitelu WP8 s 1GB.

 2. Docela by mě zajímalo, jestli to půjde i na 512 MB RAMkové telefony třeba ten Real Racing 3 by se mi dost líbil.

  • Petr Maleček (neregistrovaný)

   Tipuju, že to bude pouze pro WP8, tam je myslím 1GB RAM u všech zařízení.

  • Pepa Novák (neregistrovaný)

   Tak to si bohužel myslíte špatně (HTC 8S)

  • Pepa Novák (neregistrovaný): Dale Lumia 520, 620 a 720

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).