Instagram, Real Racing 3 a Temple Run 2 pro Windows Phone vyjdou v květnu (spekulace)

Internetem se nesou zprávy o blížíčí se várce dlouho očekávaných her a aplikací pro Windows Phone. První z nich je Instagram. Jednoduchý nástroj pro rychlé pořizování, editaci, deformaci a sdílení fotografií, který na ostatních platformách už pomalu začíná vycházet z módy, by se měl podle obrázku níže snad už brzy objevit také na okenatých smartphonech. Samotná položka už se prý nachází ve WP Store, na uvolnění pro veřejnost ale zatím ještě čeká. Na vině mohou být podle některých spekulací stále probíhající jednání mezi Microsoftem a Facebookem, který Instagram loni koupil.

Podle twitterového kanálu @anontechleaks, který má únik informací na svědomí, by se ale mělo jednat o čistokrevný port z iOS bez integrace do prostředí fotoaparátu (Lenses). Není ale vyloučeno, že by se tato funkce mohla dodatečně objevit v některé z budoucích aktualizací.

Podobně je na tom také závodní arkáda Real Racing 3, která je podle obrázku níže také již přichystaná v katalogu a rovněž čeká na své zveřejnění. To by mělo podle výše zmíněného účtu na Twitteru přijít v květnu a prý nezůstane jenom u jedné hry. Spolu s ní by se totiž majitelé dlaždicových telefonů měli dočkat také titulu Temple Run 2, který se na ostatních platformách těší neobyčejné přizni uživatelů.

Jak to vypadá, květen bude pro operační systém Windows Phone plodným měsícem. Sice nás mrzí, že se na něj populární tituly dostávají až s výrazným časovým odstupem, stále je ale lepší pozdě nežli později. Máme se na co těšit.

Autor článku
Miroslav Havlíček
image/svg+xml
+

Kapitoly článku