Domů » Bleskovky » Instagram představil emoji slider. Ten se okamžitě dočkal velkého úspěchu

Instagram představil emoji slider. Ten se okamžitě dočkal velkého úspěchu

V nedávných dnech představil Instagram, spadající pod Facebook, užitečnou novinku pro všechny, kteří chtějí oživit svá Instagram Stories. Jedná se o posuvník, oficiálně pojmenovaný jako emoji slider, díky kterému budete moci přesně vyjádřit své pocity k dané otázce.

Pro posuvník můžete využít prakticky jakéhokoli smajlíka či jiné emoji. Novinka však může mimo zábavu sloužit také k obchodním účelům a posloužit tak firmám, které svou marketingovou komunikaci přesunuly na tuto sociální síť. Možnosti využití jsou zde opravdu prakticky neomezené.

Instagram si od nového emoji slideru slibuje především větší zapojení vašich přátel, případně samotných zákazníků firem. Naleznete jej pak mezi ostatními nálepkami na obvyklém místě. Po jeho výběru následuje zadání patřičné otázky a umístění do Stories.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. Dobrý den, omylem jsem špatně hlasovala v emoji slideru u jiného uživatele a chtěla bych hlas smazat, bohužel jsem nikde nedohledala, jak to udělat. Mohu Vás poprosit o pomoc? Moc děkuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).