Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak to vypadá, když zapnete notifikace na Instagram účtu s 8 miliony odběratelů (video)

Podívejte se, jak to vypadá, když zapnete notifikace na Instagram účtu s 8 miliony odběratelů (video)

Pokud používáte některou ze sociálních sítí, pravděpodobně jste si už zvykli na všudypřítomná upozornění a notifikace. Když jich je více, mohou být otravné, ale naštěstí je ve většině aplikací lze zakázat nebo alespoň ztlumit. Přemýšleli jste ale někdy, jak to vypadá v případě, že notifikaci chodí celebritám či majitelům účtů s miliony odběratelů a fanoušků?


Účet 433 na Instagramu se pyšní více než osmi miliony odběratelů

Nizozemský fotbalový hráč Demy de Zeeuw, který stojí za Instagram účtem 433 s více než osmi miliony odběratelů, natočil na video, jak to vypadá, když si necháte zapnuté notifikace a nasdílíte uživatelsky atraktivní příspěvek. Ihned se totiž spustí nekonečná šňůra nových upozornění, která si to sviští po uzamčené obrazovce jeho iPhonu, o čemž se můžete přesvědčit z přiloženého videa.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments