Sledujte nás na YouTube

Podívejte se, jak to vypadá, když zapnete notifikace na Instagram účtu s 8 miliony odběratelů (video)

Pokud používáte některou ze sociálních sítí, pravděpodobně jste si už zvykli na všudypřítomná upozornění a notifikace. Když jich je více, mohou být otravné, ale naštěstí je ve většině aplikací lze zakázat nebo alespoň ztlumit. Přemýšleli jste ale někdy, jak to vypadá v případě, že notifikaci chodí celebritám či majitelům účtů s miliony odběratelů a fanoušků?


Účet 433 na Instagramu se pyšní více než osmi miliony odběratelů

Nizozemský fotbalový hráč Demy de Zeeuw, který stojí za Instagram účtem 433 s více než osmi miliony odběratelů, natočil na video, jak to vypadá, když si necháte zapnuté notifikace a nasdílíte uživatelsky atraktivní příspěvek. Ihned se totiž spustí nekonečná šňůra nových upozornění, která si to sviští po uzamčené obrazovce jeho iPhonu, o čemž se můžete přesvědčit z přiloženého videa.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. Jakub91 (neregistrovaný)

    Sen každé holky :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *