Domů » Bleskovky » Insideři dostávají první ochutnávku nových poznámkových štítků Sticky Notes

Insideři dostávají první ochutnávku nových poznámkových štítků Sticky Notes

Minulý týden Microsoft odhalil velké novinky, které se chystá implementovat do miniaplikace Sticky Notes, což je digitální obdoba lepících poznámkových štítků. Jako první si mohou nové štítky ve verzi 3.0 vyzkoušet Insideři; pouze však ti, co se stihli zaregistrovat do kruhu aktualizací Skip Ahead, v němž je aktuálně testována příští jarní aktualizace.

Microsoft Sticky Notes 3.0: poznámkové štítky zamíří na mobily a budou synchronizované

Největší novinkou je bezesporu synchronizace poznámek mezi zařízeními, zatím pouze mezi počítači s Windows, později by se měly dočkat i smartphony s Androidem a iOS. Nepřehlednou záplavu štítků bude možné sdružovat v jednom hubu s možností fulltextového vyhledávání. Novinkou je také nové tmavé téma, formátování textu pomocí nové nástrojové lišty, a další drobné novinky včetně podpory funkcí usnadnění přístupu.

Nové štítky mají ambici stát se velmi přehledným a užitečným nástrojem k zaznamenávání rychlých poznámek, bohužel si na ně budeme muset počkat až do jara příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. imperator

    Brutal – s tym by mohol MS prerazit a vydat to cele ako windows 11 sticky notes edition…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *