Domů » Bleskovky » Indický výrobce Karbonn představil model Titanium X s fullHD displejem

Indický výrobce Karbonn představil model Titanium X s fullHD displejem

Model Titanium X je nejnovějším přírůstkem do rodiny indického výrobce mobilních zařízení Karbonn. Tento kousek disponuje 5palcovým IPS displejem s rozlišením 1080 x 1920 px, čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,5 GHz, 13megapixelovým fotoaparátem s duálním LED bleskem, 5megapixelovou přední kamerou a nechybí mu ani podpora pro technologii NFC.

  

Titanium X běží na systému Android 4.2 „JellyBean“ a o přísun energie se stará akumulátor s kapacitou 2300 mAh. Bohužel ale neexistují žádné informace o velikosti RAM, nicméně tipujeme, že výrobce vsadil na hodnotu 1 GB RAM. Předpokládá se, že Karbonn Titanium X dorazí na prodejní pulty v Indii velice brzy a není vyloučeno, že bychom se později mohli dočkat i v Evropě. Cena zatím oznámena nebyla, ale vzhledem k cenové politice výrobce by nemusela být příliš vysoká.

Michael Krahulec

4 komentářů

  1. Se divím že to dvoujádro utáhne full hd rozlišení, no a s tou baterií se taky moc přes kapsu neplácli jen 2300 mAh ?!

    • Copak 2 jádra, to je v pohodě (i tak je sytém sotva využije), ale příp. 1GB RAM by byl průssssss

  2. truhlik (neregistrovaný)

    No nevim…, na tom reklamním obrázku je napsáno quad core processor

  3. Jj, máš pravdu teď jsem na to taky koukal je tam psáno quad core mě to přišlo hned nějak divný !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).