Ilustrační schéma WP8 smartphonu HTC Accord uniklo na internet

Poslední dobou to vypadá, že Windows Phone přitahuje zájem stále více výrobců, po Samsungu nebo Nokii se na scéně, respektive v její zákulisí objevuje i HTC se stále utajovaným modelem Accord, který by měl běžet na operačním systému Windows Phone 8. Již dříve jsme vás informovali o uniklém obrázku tohoto zařízení v nápaditě fialové barvě. Snímek hned rozpoutal vášnivé diskuze o tom, zda se jedná o skutečný únik, nebo o pouhý povrh. Ve prospěch první variantě ale svědčí další render, který se čerstvě objevil na internetu, jedná se spíše o schéma se znázorněním jednotlivých prvků konstrukce.

 

Připomeneme si, že již jsou známy i údajné hardwarové parametry tohoto chytrého telefonu. Kromě 4,3″ Super LCD displeje s rozlišením 720 × 1280 px a dvoujádrového procesoru Snapdragon S4 s taktem 1,5 GHz by HTC Accord měl být vybaven 1GB pamětí RAM, 8 nebo 16GB vnitřním úložištěm s možností dalšího rozšíření pomocí paměťové karty microSD, 8Mpx fotoaparátem a NFC čipem. Uvedené schéma nasdílel na svém Twitter kanálu vývojář z komunity kolem serveru xda-developers; opět se nedá stoprocentně prokázat autenticita obrázku, to se dozvíme jakmile bude HTC Accord oficiálně představen.

Zdroj

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku