Domů » Bleskovky » Ilustrační schéma WP8 smartphonu HTC Accord uniklo na internet

Ilustrační schéma WP8 smartphonu HTC Accord uniklo na internet

Poslední dobou to vypadá, že Windows Phone přitahuje zájem stále více výrobců, po Samsungu nebo Nokii se na scéně, respektive v její zákulisí objevuje i HTC se stále utajovaným modelem Accord, který by měl běžet na operačním systému Windows Phone 8. Již dříve jsme vás informovali o uniklém obrázku tohoto zařízení v nápaditě fialové barvě. Snímek hned rozpoutal vášnivé diskuze o tom, zda se jedná o skutečný únik, nebo o pouhý povrh. Ve prospěch první variantě ale svědčí další render, který se čerstvě objevil na internetu, jedná se spíše o schéma se znázorněním jednotlivých prvků konstrukce.

 

Připomeneme si, že již jsou známy i údajné hardwarové parametry tohoto chytrého telefonu. Kromě 4,3″ Super LCD displeje s rozlišením 720 × 1280 px a dvoujádrového procesoru Snapdragon S4 s taktem 1,5 GHz by HTC Accord měl být vybaven 1GB pamětí RAM, 8 nebo 16GB vnitřním úložištěm s možností dalšího rozšíření pomocí paměťové karty microSD, 8Mpx fotoaparátem a NFC čipem. Uvedené schéma nasdílel na svém Twitter kanálu vývojář z komunity kolem serveru xda-developers; opět se nedá stoprocentně prokázat autenticita obrázku, to se dozvíme jakmile bude HTC Accord oficiálně představen.

Zdroj

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments