Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » IllumiBowl: Svítící záchod, který prý může zachránit manželství

IllumiBowl: Svítící záchod, který prý může zachránit manželství

Málokdo si přeje být v noci buzen plným močovým měchýřem a vydávat se rozespalý na toaletu. Rozsvěcet světlo je pak krajně nepříjemné, neboť příval světla je pro oči navyklé na tmu příliš velký. Bez světla se však hůře trefuje tam, kam bychom se trefit měli.

home-full-width-2-image

Parta nadšenců si s touto nepříjemností lámala hlavu delší dobu, nakonec však přišli s řešením, kterému říkají IllumiBowl. Jedná se o malou diodu, kterou připevníte k záchodové míse a nastavíte si jednu z osmi barev. Potom, když přijde večer, se zařízení přepne do módu, kdy jej aktivuje pohyb, a tak se ve chvíli příchodu na toaletu mísa rozsvítí a usnadní vám tak vše, co bude následovat.

Pásek s přísavkou, za kterou se IllumiBowl připevňuje, je nastavitelný, a tak by měl „sedět“ na všech záchodových mísách. Není třeba se obávat ani o zkraty při kontaktu s tekutinou, hlavní část s baterkami je umístěna zvenku, a tak je pravděpodobnost namočení poměrně malá. Tvůrci také upozorňují, že by výrobek mohl zachránit mnoho manželství, neboť odpadnou hádky o to, kdo umyje záchod po té spoušti, která tam po noční návštěvě zůstala.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Jeden komentář

  1. QNX (neregistrovaný)

    Zdá sa mi to alebo ako ste nahodili tento nový dizajn tak je to v diskusiách čím ďalej tým mŕtvejšie ? Osobne sa mi strašne nepáči úvodná stránka s veľkými obrázkami aj keď ste ich už asi zmenšili tak je to stále veľké a menej prehľadné.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel