Domů » Bleskovky » Ikonu žánru Metroid Dread pro Nintendo Switch si můžete osahat v demoverzi

Ikonu žánru Metroid Dread pro Nintendo Switch si můžete osahat v demoverzi

Legendárních herních titulů je celá řada, ale těch, jejichž název pojmenoval celý jeden žánr, je jen několik. Ikonická hra Metroid dostala nedávno nový přírůstek s podtitulem Dread a podle prvních ohlasů se dá s klidem říci, že svému jménu dělá čest.

metroid dread

Pokud si nejste jistí, zda vás Metroid Dread bude bavit, či si jen chcete vyzkoušet, jak svižně a plynule poběží na vašem Nintendo Switch, máte nyní příležitost si vyzkoušet demoverzi, ve které si můžete osahat, jak moc se hra proměnila od časů 2D plošinovek.

Metroid Dread - Overview Trailer - Nintendo Switch

Demo Metroid Dread najdete přímo v Nintendo eShopu či na webových stránkách, odkud si je můžete stáhnout do konzole. Ve zkrácené verzi si můžete hru nejen otestovat, ale také ukrátit čas při čekání na slevu, kterým Nintendo obecně není příliš nakloněno.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).