Domů » Bleskovky » Humble Bundle 4 pro Android: Machinarium v hlavní roli

Humble Bundle 4 pro Android: Machinarium v hlavní roli

Již v pořadí čtvrtý Humble Bundle pro Android se právě dostal na světlo světa a jako vždy přináší řadu zajímavých her za cenu, kterou si sami určíte. V základním balíčku dostanete čtveřici her (Splice, Eufloria, Walking Mars a Crayon Physics Deluxe) + jednu betu (Superbrothers: Sword & Sorcery). Pokud navíc zaplatíte více než průměrnou částku pro danou chvíli, dostanete jako bonus Machinarium od českých Amanita Design.

 

Samozřejmostí je možnost rozdělení vložených financí mezi trojlístek „kasiček“ – vývojáři, charita a spropitné pro Humble. Dle vašeho uvážení tedy nejprve zaplatíte za balík her libovolnou částku, tu pak rozdělíte podle své vůle. Po zaplacení navíc dostanete ke každé hře oficiální soundtrack a možnost hrát tituly nejen na Androidu, ale také na Windows, Linuxu a OS X. Některé hry kromě toho vůbec nejsou na Google Play, neváhejte tedy a Humble Bundle 4 si pořiďte.

Zdroj

Miroslav Václavík

2 komentářů

 1. Jak je to u takových her s aktualizacemi? Ať už opravy bugů nebo třeba nové levely (i když s těmi se asi moc nepočítá)…

  • spindl (neregistrovaný)

   Q:

   How will my Humble Bundle for Android #4 games be updated?

   A:

   We’re beta testing a Humble Bundle Android App that will organize your Humble Bundle for Android #4 games, and alert you when a new version is available. You can participate in this beta test by following this link for instructions.

   If you do not want to test the Humble Bundle Android app, or are having issues with it, any updates to the games will be posted to your download page. There will be a timestamp, letting you know when the newest version was posted. Additionally, we will post about new updates on our Support Ninja twitter account (@humblesupport)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).