Humble Bundle #3 pro Android: 5 her za cenu, jakou si sami zvolíte

Populární projekt The Humble Bundle nabízí uživatelům balíčky různých her za cenu, jakou si sami určí. V minulosti se zde objevila celá řada kvalitních indie titulů pro Windows i Mac OS X a nyní jsme se dočkali v pořadí již třetí nabídky pro uživatele Androidu. V balíčku jsou nabízeny čtyři hry – BIT.TRIP BEATFieldrunners,SpaceChem, and Uplink. Pokud za hry zaplatíte více než je průměrná cena od všech zájemců (aktuálně je to 6,08 USD), získáte navíc zdarma známou hru Spirits. A aby toho nebylo málo, hry nedostanete jen hry pro Android, ale také verze pro Windows, Mac a Linux + soundtrack.

 

V případě, že byste si jednotlivé tituly kupovali samostatně, zaplatíte za ně dohromady zhruba 52 USD. Částku, kterou zaplatíte, navíc můžete rozdělit mezi vývojáře, autory projektu The Humbe Bundle a přispět můžete i na charitu. Platit můžete přes PayPal nebo Google Checkout.

Humble Bundle for Android, Mac, Linux and Windows 3
Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku