Domů » Bleskovky » Humble Bundle #3 pro Android: 5 her za cenu, jakou si sami zvolíte

Humble Bundle #3 pro Android: 5 her za cenu, jakou si sami zvolíte

Populární projekt The Humble Bundle nabízí uživatelům balíčky různých her za cenu, jakou si sami určí. V minulosti se zde objevila celá řada kvalitních indie titulů pro Windows i Mac OS X a nyní jsme se dočkali v pořadí již třetí nabídky pro uživatele Androidu. V balíčku jsou nabízeny čtyři hry – BIT.TRIP BEATFieldrunners,SpaceChem, and Uplink. Pokud za hry zaplatíte více než je průměrná cena od všech zájemců (aktuálně je to 6,08 USD), získáte navíc zdarma známou hru Spirits. A aby toho nebylo málo, hry nedostanete jen hry pro Android, ale také verze pro Windows, Mac a Linux + soundtrack.

 

V případě, že byste si jednotlivé tituly kupovali samostatně, zaplatíte za ně dohromady zhruba 52 USD. Částku, kterou zaplatíte, navíc můžete rozdělit mezi vývojáře, autory projektu The Humbe Bundle a přispět můžete i na charitu. Platit můžete přes PayPal nebo Google Checkout.

Humble Bundle for Android, Mac, Linux and Windows 3

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Nemůžu uvěřit, že až teď se dozvídám, že na Android vyšel Uplink! Paráda :)

  • Tak ať se dobře hraje! :) Před blížícím se víkendem myslím ideální akce.

  • Ovšem nejdřív potřebuju tablet, telefony to nepodporuje. Což se nedivím, vzhledem k tomu, že ovládací rozhraní se zřejmě od původní hry nezměnilo.

 2. Znalec (neregistrovaný)

  kde najdu ten Uplink na Gogle Play, nikde to tam nevidím

  • Michal Javůrek

   Pokud vím, nestahuje se to přes Google Play, ale po zakoupení dostaneš odkazy pro stažení instalačních APK souborů (jestli se pletu, tak mě někdo opravte).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).