Domů » Bleskovky » Hudba Google přichází do ČR s rodinným tarifem

Hudba Google přichází do ČR s rodinným tarifem

Společnost Google začíná od dnešního dne nabízet v České republice rodinný tarif služby Google Hudba, čímž dorovnává konkurenci Apple Music či Spotify. Předplatné rodinného tarifu vychází u Google na 224 korun, a může jej využít až 6 členů – jeden z nich tedy zaplatí 37,33 korun měsíčně, což je podobné jako Apple Music (28,16 Kč) či Spotify (38,14 Kč).

Google ve smluvních podmínkách služby nikde nespecifikuje, zda členové rodiny musí bydlet na jedné adrese, limitující je pouze věk správce rodiny, který musí být vyšší než 18 let. Členové rodiny musí mít účet Google a žít ve stejné zemi, jako správce.

YouTube Music
Cena: zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Konečne nejaká zmena aj keď hudba play ma neskutočne štve s obmedzeniami počtu zariadení a ich komplikovaným odstránením

  2. A Microsoft zase jen z povzdálí kouká…

    • Další troll …
      MS má distribuci hudby zvládnutou mnohem lépe než konkurence : [odkaz] , škoda že se v tom roku i zasekl :D

  3. Pozdě už využívám jinou službu ????

  4. deezer ftw! :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).