Domů » Bleskovky » Huawei Watch GT2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro: známe české ceny i dostupnost

Huawei Watch GT2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro: známe české ceny i dostupnost

Značka Huawei minulý týden představila novou generaci chytrých hodinek pro náročné – Watch GT2 Pro (preview), a také hodinky z opačného cenového tábora s názvem Watch Fit, které mají netradiční design s obdélníkovým displejem a výdrž až 10 dní na jedno nabití.

watch GT2 Pro clanek
Huawei Watch GT2 Pro

Potěší i integrovanou GPS, senzory pro měření tepu či okysličení krve, monitorováním téměř stovky pohybových aktivit, 130 předdefinovanými ciferníky, vyměnitelnými pásky a především sympatickou cenou, která byla stanovena na 2 999 Kč. V prodeji budou od 23. září.

huawei watch fit smart watch
Huawei Watch Fit

Hodinky Watch GT2 Pro, které již v redakci testujeme, už je možné předobjednat. Termín zahájení prodeje je naplánován na 5. října a doporučená koncová cena byla stanovena na 7 999 Kč. V rámci předobjednávek (od 23. 9.) k Watch GT2 Pro navíc dostanete zdarma bezdrátová sluchátka FreeBuds 3i.

huawei freebuds pro 6
Huawei FreeBuds Pro

Poslední novinkou, která byla minulý týden představena, jsou bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro s aktivním potlačením hluku. Jejich oficiální česká cena je 4 999 Kč. Předobjednat je bude možné od 12. října, prodej bude zahájen 19. října.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments