Domů » Bleskovky » Huawei Watch 2 na tiskových snímcích: sportovní vzhled a slot na SIM kartu

Huawei Watch 2 na tiskových snímcích: sportovní vzhled a slot na SIM kartu

Společnost Huawei představí na veletrhu MWC kromě vlajkových smartphonů P10 a P10 Plus i novou generaci svých chytrých hodinek Watch. Díky @evleaks si můžeme Huawei Watch 2 prohlédnout na detailních renderech.

hw2-3

Potvrzuje se, že nová generace hodinek dostane sportovnější vzhled, který navíc umocňuje několik barevných kombinací, s nimiž byste v divadle vypadali nepatřičně. To ale neznamená, že Huawei Watch 2 jsou ošklivé, pouze cílí na jinou skupinu uživatelů, než jejich předchůdce. Hodinky si ponechávají kruhový displej, který obepíná poměrně široká luneta – zda bude sloužit k ovládání systému Android Wear 2.0 je ale v tuto chvíli nejisté.

huawei-watch-2-colors

Po odstranění řemínku je přístupný slot na nanoSIM kartu, hodinky tak dokážou „žít“ zcela nezávisle na spárovaném smartphonu. Hodinky disponují senzorem srdečního tepu, k jejich nabíjení slouží čtveřice pinů na spodní straně hodinek.

hw2-1-930x301

Na podrobnější specifikaci a informace o ceně a dostupnosti si musíme počkat až do oficiální premiéry, která se odehraje v neděli 26. února ve 14:00.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.