Domů » Bleskovky » Huawei Watch 2 se blíží: co o nových hodinkách víme?

Huawei Watch 2 se blíží: co o nových hodinkách víme?

Huawei Watch W1 jsou bezesporu jedny z nejhezčích chytrých hodinek, ostatně neunikly nám ani při tvorbě našeho výběru nejlepších hodinek (více informací). Od jejich představení uplynuly bezmála dva roky, tudíž je logické, že je očekáván jejich nástupce. Podle posledních informací by měla být premiéra na spadnutí.

Huawei Watch: Nejhezčí chytré hodinky s Android Wear? (videorecenze)

Huawei Watch 2 mají dorazit už příští měsíc, patrně v rámci veletrhu MWC v Barceloně. Čínský výrobce zřejmě vyčkával na uvolnění nové generace platformy Android Wear s číslem 2.0, která bude vypuštěna 9. února. Huawei Watch 2 se mají díky nové verzi systému (volitelně) naučit samostatnosti, kterou bude zajišťovat eSIM s podporou sítí LTE a schopností spojovat klasické hovory. Bohužel to může být překážka pro tuzemské operátory, kteří na eSIM ještě nejsou zcela připraveni. Dá se tedy předpokládat, že v první vlně se k nám Huawei Watch 2 nepodívají.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).