Huawei uvolňuje testovací verzi Androidu 7.0 pro model P9. Brzy se dočká i Mate 8

Právě dnes vypustila společnost Huawei na českém a slovenském trhu testovací verzi ROM postavenou na Androidu 7.0 Nougat. Ta se týká vlajkového modelu P9. Informovala o tom na svých facebookových stránkách. Pokud se chcete zapojit do testování nejnovějšího systému, musíte splnit několik málo podmínek.

  • zkontrolujte si, zda máte telefon verze EVA-L09 nebo EVA-L19
  • poznamenejte si číslo IMEI, označení modelu, číslo sestavení a verzi Androidu spolu s verzí uživatelského rozhraní EMUI; všechny informace lze nalézt v Nastavení – Info o telefonu
  • získané údaje zašlete na e-mail „[email protected]“ do 18.11.2016 a do předmětu e-mailu uveďte „Android 7 – Beta test – Huawei P9“
  • vyčkejte na schválení a odeslání aktualizace ze strany výrobce

Součástí aktualizace je nejnovější Android 7.0 Nougat včetně uživatelského rozhraní EMUI 5.0. Uživatelé by se jí měli dočkat v horizontu několika málo dní.

Huawei však nelení a pustil se do práce taky na svém stále ještě vlajkovém tabletofonu – modelu Mate 8. Pro něj se s nasazením nejnovějšího Androidu počítá na konci roku 2016. Nahrává tomu také fakt, že se nejnovější sestavení již objevilo na oficiálních stránkách výrobce a někteří jej tak už mohli s předstihem vyzkoušet. Představu o tom, jak by měla nová verze vypadat, si můžete udělat na základě přiloženého videa.

[Huawei Mate8] Review EMUI 5.0 Android 7 (Nougat)
Autor článku
Lukáš Čambala
Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku