Domů » Bleskovky » Huawei TalkBand B5: náramek a handsfree v jednom

Huawei TalkBand B5: náramek a handsfree v jednom

Společnost Huawei připravila pro druhou polovinu letošního roku nový hybridní náramek, který lze použít i jako handsfree Bluetooth sluchátko; stačí z pásku vyjmout modul s displejem a strčit jej do ucha. Přivítejte TalkBand B5.

TalkBand B5 je vybaven 1,13″ AMOLED displejem, který kryje ochranné sklo s 2,5D efektem. Spodní strana modulu je dále vybavena snímačem tepové frekvence, samozřejmostí je i krokoměr. Hardwarová výbava náramku je velice omezená, má pouze 512 KB RAM a 16MB vnitřní paměť, takže na instalaci jakýchkoliv aplikací rovnou zapomeňte.

Změří pohyb i spánek

Náramek sám o sobě zvládne monitorovat pohyb, spánek i odpočinek, a notifikovat příchozí události. Odolnost je pouze IP57, takže na víc než občasný deštík si netroufne. Vestavěný akumulátor má kapacitu 108 mAh, a má udržet zařízení při životě po dobu 3 dní. TalkBand B5 lze spárovat s jakýmkoliv telefonem, na kterém běží Android 4.4, popř. iOS 9 a vyšší.

TalkBand B5 bude dostupný v Číně už na konci příštího týdne v několika barevných variantách, cena zatím nebyla oznámena.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).