Domů » Bleskovky » Huawei představí 4. září tabletofon Ascend Mate 7: Bude obsahovat čtečku otisků prstů

Huawei představí 4. září tabletofon Ascend Mate 7: Bude obsahovat čtečku otisků prstů

4. září bude v mobilním světě velmi rušno, kromě Motoroly a Nokie bude v tento den pořádat vlastní keynote i společnost Huawei. Dříve spekulované datum nyní čínský výrobce potvrdil v oficiální pozvánce, které na první pohled vévodí otisk prstu a QR kód obsahující odkaz na čínskou webovou stránku, která potvrzuje příchod tabletofonu Ascend Mate 7.

  

Podle obrázku otisku prstu se dá předpokládat, že tabletofon bude vybaven čtečkou pro jejich snímání. Na ostatní parametry chystaného tabletofonu si však budeme muset počkat na 4. září, spekuluje se o 6palcovém displeji o rozlišení QHD a Full HD (podle varianty), osmijádrovém procesoru Kirin 920 a dvojici fotoaparátů o rozlišení 13, respektive 5 Mpx. Operačním systémem má být Android 4.4 s grafickou nadstavbou Emotion UI 3.0, která bude inspirována u iOS 7.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).