Domů » Bleskovky » Huawei P9 v nových barvách. Je libo výraznou modrou či červenou?

Huawei P9 v nových barvách. Je libo výraznou modrou či červenou?

Společnost Huawei na své tiskové konferenci v rámci veletrhu IFA představila i nové barevné varianty svého vlajkového modelu P9, který bude nově nabízen i v modré a červené barvě.

P9 red&blue

Nové varianty mají nacházet inspiraci v dramatických a výrazných barvách pro pop art 60tých let, bohužel zatím nám není známo, zda půjdou tyto barevné varinaty do prodeje i v České republice a zda se bude jejich cena lišit od současných modelů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Jakub (neregistrovaný)

    Nemá být náhodou i iPhone 7 v modré? Jestli bude, tak je předběhl Huawei. Heh

    • No uvidíme uvidíme. 3D Touch také předběhl, ale následně nabral několika měsíční zpoždění:) Skoro slovy mistra, „o tak uchvácené prvenství..“.

    • No uvidíme uvidíme. 3D Touch také předběhl, ale následně nabral několika měsíční zpoždění:) Skoro slovy mistra, „tak vypráskané prvenství..“.

  2. Modra vypadá skvěle a co lite verze.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).