Domů » Bleskovky » Chcete si jako první vyzkoušet Android 5.1 na Huawei P7? Výrobce vám dá šanci

Chcete si jako první vyzkoušet Android 5.1 na Huawei P7? Výrobce vám dá šanci

Společnost Huawei pro majitele loňského vlajkového modelu P7 (recenze) připravila speciální testovací program, ve kterém si jako první budou moci otestovat novou verzi Androidu 5.1 Lollipop doplněnou vylepšenou verzí uživatelského prostředí EMUI 3.1. Uživatelé v Itálii a Španělsku si nejnovější verzi Androidu mohou vyzkoušet už nyní, nelení však ani české zastoupení značky.

Pokud pošlete na e-mail mobile.cz@huawei.com zprávu s informací o modelu (Huawei P7) + jeho IMEI, získáte zhruba za dva týdny přístup k testovací verzi Androidu 5.1.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. pedes (neregistrovaný)

    Tak to je super. Alespon si nadšenci mohou otestovat aktualizaci ještě před oficiálním vypuštěním. Ocenili byste tento postup u dalších modelů?

  2. Mike Reed (neregistrovaný)

    Android 5.1 je již dostupný pro Nvidia SHIELD Tablet už pár týdnů. Mezi nejlepší nové funkce podle mne patří manuální ladění barev a lepší podpora aplikací pro surfování po internetu od třetích stran.

  3. Tomáš (neregistrovaný)

    Jsou to kecy,posílal sem to tam a pořád mi nedošla odpověď…..

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *