Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Chcete si jako první vyzkoušet Android 5.1 na Huawei P7? Výrobce vám dá šanci

Chcete si jako první vyzkoušet Android 5.1 na Huawei P7? Výrobce vám dá šanci

Společnost Huawei pro majitele loňského vlajkového modelu P7 (recenze) připravila speciální testovací program, ve kterém si jako první budou moci otestovat novou verzi Androidu 5.1 Lollipop doplněnou vylepšenou verzí uživatelského prostředí EMUI 3.1. Uživatelé v Itálii a Španělsku si nejnovější verzi Androidu mohou vyzkoušet už nyní, nelení však ani české zastoupení značky.

Pokud pošlete na e-mail mobile.cz@huawei.com zprávu s informací o modelu (Huawei P7) + jeho IMEI, získáte zhruba za dva týdny přístup k testovací verzi Androidu 5.1.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. pedes (neregistrovaný)

    Tak to je super. Alespon si nadšenci mohou otestovat aktualizaci ještě před oficiálním vypuštěním. Ocenili byste tento postup u dalších modelů?

  2. Mike Reed (neregistrovaný)

    Android 5.1 je již dostupný pro Nvidia SHIELD Tablet už pár týdnů. Mezi nejlepší nové funkce podle mne patří manuální ladění barev a lepší podpora aplikací pro surfování po internetu od třetích stran.

  3. Tomáš (neregistrovaný)

    Jsou to kecy,posílal sem to tam a pořád mi nedošla odpověď…..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel