K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Huawei P30 Pro: propagační materiály odhalují funkce fotoaparátu

Huawei P30 Pro: propagační materiály odhalují funkce fotoaparátu

V Huawei se připravují na úterní premiéru vlajkových smartphonů řady P30, zejména vrcholového modelu P30 Pro, který bude vybaven speciálním čtyřčočkovým fotoaparátem. Jeho schopnosti částečně odhalila webová mikrostránka lákající na lokální odhalení v singapurském obchodním domě VivoCity Central Court. Stránka byla rychle stažena, co se však jednou objeví na internetu…

huawei p30 promo 3

Huawei P30 Pro: 10× hybridní zoom a dvojité video

Na webu byly vystaveny kvalitní rendery P30 Pro z obou stran, které v detailu odhalují hlavní hvězdu telefonu – čtyřčočkový fotoparát. Ten tvoří klasická opticky stabilizovaná 40Mpx kamerka, ultraširokoúhlý snímač, periskopická kamerka ToF snímač. U běžného fotoaparátu Huawei slibuje perfektní snímky a video ve zhoršených světelných podmínkách, mimo jiné díky možnosti nastavit vysokou citlivost snímače.

Díky periskopické kamerce má být telefon schopný až 10násobného hybridního přiblížení, kterou Huawei využije i ve speciálním režimu fotoaparátu nazvaného Dual-View Video. Záběr pak bude rozdělen na dvě části – bez přiblížení a s přiblížením. Tato funkce má být ale dostupná až později v rámci updatu.

Huawei bude v Singapuru k P30 Pro nabízet zdarma hodinky Wach GT Active Edition a reproduktor JBL Clip 2, na našem trhu se můžeme zřejmě těšit pouze na první uvedenou položku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *