Domů » Bleskovky » Huawei P20 Pro: takto má vypadat nejvybavenější model s tříčočkovým fotoaparátem

Huawei P20 Pro: takto má vypadat nejvybavenější model s tříčočkovým fotoaparátem

Společnost Huawei v upoutávkách na akci, kterou chystá na 27. března, láká na třičočkový fotoaparát. Ten však podle posledních informací nedostane řadový vlajkový smartphone Huawei P20, ale pouze jeho vybavenější verze s přídomkem Plus (nebo Pro). Design zad obou telefonů znázorňují následující rendery.

Záda Huawei P20 Plus (Pro) mají vypadat stejně jako u jeho menšího brášky s jedním rozdílem – duální fotoaparát v oválném fotomodulu má doprovodit ještě jedna čočka umístěná samostatně pod něj. Nutno podotknout, že tento design odhalil před dvěma týdny @OnLeaks, ten však počítal s trojčočkovým fotoaparátem i u klasického modelu.

Huawei P20 a P20 Plus na 3D renderech: displej s výřezem a tři fotoaparáty na zádech

Oba telefony budou podobně vypadat i z přední strany, kterou má v obou případech vyplňovat displej s „vykousnutou“ horní hranou.

Zarážející je chybějící čtečka otisků prstů u vybavenějšího modelu – umístí ji výrobce přímo do displeje nebo vsadí na jinou technologii biometrického ověřování uživatele? To vše se dozvíme 27. března v Paříži.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments