Domů » Bleskovky » Huawei Nova 2 (Plus) v čínské certifikaci: duální fotoaparát a anténní linky jako u iPhone

Huawei Nova 2 (Plus) v čínské certifikaci: duální fotoaparát a anténní linky jako u iPhone

Společnost Huawei loni na veletrhu IFA představila sympatické smartphony střední třídy Nova a Nova Plus, přičemž letos bychom měli dočkat jejich nástupců. Jak bude Huawei Nova 2 a Nova 2 Plus vypadat, odhaluje čínská certifikační autorita TENAA.

huawei-nova-2-leak

Chystané novinky budou mít stejně jako jejich předchůdci kovové tělo, ovšem design zad bude odlišný – průchod signálů bezdrátových sítí nebude řešit široký plastový ovál, ale po vzoru posledních iPhonů povedou anténní linky po horní a dolní hraně. Na zádech obou telefonů se také bude nacházet duální fotoaparát s přisvětlovací diodou a kruhová čtečka otisků prstů.

huawei-nova-2-leak-2

Čelní stranu má vyplňovat 5,1, respektive 5,5palcový displej, na bezrámečkový design je ale ve střední třídě ještě příliš brzy. Očekává se, že nové Novy bude pohánět čipset Kirin 660 se 4 GB RAM za zády a 64GB pamětí pro ukládání dat. Hlavní fotoaparát má nést rozlišení 12 Mpx, čelní kamerka 8 Mpx. Nova 2 má dostat 3 000mAh akumulátor, Nova 2 Plus bude mít o 300 mAh více.

Huawei Nova a Nova Plus: Líbivá střední třída zabalená v kovu

Podle informací serveru FoneArena by se premiéra obou telefonů měla odehrát 26. května.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

  1. Hehe, Huawei by se měl pomalu připravovat na to, že tenhle design za několik měsíců jaksi zestárne:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).