Huawei na CESu 2013 představí dva nové modely s Windows Phone 8

Čínskému výrobci Huawei se daří čím dál více. Zdejší stojaté vody rozvířil svým veleúspěšným modelem Ascend G300 nabízejícím bezkonkurenční poměr cena/výkon. Nyní se chystá vtrhnout i na pole Windows Phone telefonů se dvěma přístroji, jenž by měly být představeny na veletrhu CES konajícím se mezi šestým a desátým lednem.

Prvním a zároveň nižším představeným přístrojem by měl být již déle diskutovaný Huawei Ascend W1, který údajně přinese 4,3palcový WVGA displej, dvoujádrový procesor o taktu 1,2 GHz (můžeme teoreticky očekávat Qualcomm Snapdragon S4 obsažený například v HTC Desire X), 512 MB RAM, 4 GB interní paměti, pětimegapixelový fotoaparát a v neposlední řadě také baterii s obstojnou kapacitou 2000 mAh. Druhým modelem, který by měl konkurovat lépe vybaveným přístrojům by se poté měl stát Huawei Ascend W2. O něm bohužel žádné informace nemáme, očekávat se však dá čtyřjádrový procesor, HD displej a 8Mpx fotoaparát. 

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku