Domů » Bleskovky » Huawei Mate 9 zná datum své premiéry: Stihnout by to měl pod letošní stromeček

Huawei Mate 9 zná datum své premiéry: Stihnout by to měl pod letošní stromeček

Společnost Huawei rozeslala novinářům pozvánky na 3. listopadu, kdy má v německém Mnichově představit nejnovější inovace a úžasné pokroky. I když to pozvánka přímo nezmiňuje, dá se předpokládat, že onen den bude představen chystaný tabletofon Mate 9.

Huawei Mate 9

Pokud se spekulace a úniky nemýlí, můžeme se těšit na šestipalcové zařízení, které v nejvyšší konfiguraci dostane výkonný čipset Kirin 960, 6 GB RAM, 256GB úložiště a duální fotoaparát s puncem značky Leica. Nové má být i prostředí EMUI 5 navlečené na nejnovější Android 7.0 Nougat. Pokud se Huawei podaří uspíšit start prodejů, může se Huawei Mate 9 stát vážným konkurentem problémového tabletofonu Samsung Galaxy Note7.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Marek Studnička (neregistrovaný)

    Bude to našlapaná mašina-tak ještě za kolik?Jakožto konkurent proti Note 7 rozhodně

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).