Huawei Mate 10 dorazí s Androidem 8.0 Oreo a novým EMUI 6.0

Společnost Huawei představí 16. října nový smartphone Mate 10, jehož nejsilnější varianta má disponovat bezrámečkovým displejem, duálním fotoaparátem a výkonným čipsetem Kirin 970. Čínský výrobce nicméně nebude chtít zůstat pozadu ani po softwarové stránce, novinka má dostat nový Android 8.0 Oreo, ověnčený nadstavbou EMUI 6.0.

Podle prvních screenshotů z uzavřeného beta programu, které se objevily na čínské síti Weibo, se uživatelé mohou těšit nejen na nové funkce přímo od Google, ale i na novinky od Huawei – nový design, přehlednější nastavení a prostředí, které je více přátelské k návykům uživatele. Dá se předpokládat, že nový Android s EMUI 6.0 později dostanou i poslední vlajkové modely Huawei / Honor.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Marek Studnicka (neregistrovaný)

    Dle vyjádření špiček společnosti Huawei má tento stroj z nekompromisní výbavou ůtočit na IPhone8,no to by to tedy muselá být výbava-od fotoaparátu až po celkové odladění systému-po tomto prohlášení tedy opravdu musí přeedvést vysoce špičkový stroj-Takže na uvedení a recenze jsem velmi zvědav

  2. Maty (neregistrovaný)

    Dobrý den, mohu se zeptat, zda je i někdy dostaví Android 8.0 Oreo na Huawei p9 lite?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *