Sledujte nás na YouTube

Tisková konference Huawei na veletrhu IFA: Sledujte představení novinek online

Již s předstihem víme, že Huawei dnes v Berlíně představí nový tabletofon Mate S , chytré hodinky a podle některých spekulací se možná dočkáme i informací o chystaném smartphonu z řady Nexus. Pokud chcete vědět informace o novinkách jako první, můžete sledovat oficiální videostream z tiskové konference, která začíná ve 14:30 našeho času.

Na akci bude přítomen náš šéfredaktor Jirka Hrma, který vám přinese aktuální informace přímo z místa. Nezapomeňte sledovat ani náš speciální twitterový kanál @smartmania_live, kde vám přinášíme aktuální dění z veletrhu IFA a samozřejmě sledujte i nadále náš web.

Aktualizováno: Huawei nejspíše zpřístupní pouze záznam z tiskové konference a nikoliv livestream. Podrobnosti zjišťujeme.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *