Domů » Bleskovky » Tisková konference Huawei na veletrhu IFA: Sledujte představení novinek online

Tisková konference Huawei na veletrhu IFA: Sledujte představení novinek online

Již s předstihem víme, že Huawei dnes v Berlíně představí nový tabletofon Mate S , chytré hodinky a podle některých spekulací se možná dočkáme i informací o chystaném smartphonu z řady Nexus. Pokud chcete vědět informace o novinkách jako první, můžete sledovat oficiální videostream z tiskové konference, která začíná ve 14:30 našeho času.

Na akci bude přítomen náš šéfredaktor Jirka Hrma, který vám přinese aktuální informace přímo z místa. Nezapomeňte sledovat ani náš speciální twitterový kanál @smartmania_live, kde vám přinášíme aktuální dění z veletrhu IFA a samozřejmě sledujte i nadále náš web.

Aktualizováno: Huawei nejspíše zpřístupní pouze záznam z tiskové konference a nikoliv livestream. Podrobnosti zjišťujeme.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).