Domů » Bleskovky » Huawei Honor 3 bude odhalen už 28. srpna: Revoluce se ale nekoná

Huawei Honor 3 bude odhalen už 28. srpna: Revoluce se ale nekoná

Řada Honor od společnosti Huawei zahrnuje dva modely vyznačující se mimo jiné solidní výdrží baterie. Nedávno jsme vám přinesli recenzi modelu Honor 2, který v nás zanechal pozitivní dojmy. Podle důvěryhodného zdroje bychom se měli představení třetí generace dočkat již příští středu, tedy 28. srpna. Specifikace modelu se poprvé objevily již v červnu, avšak není na škodu si je připomenout. Chystaná novinka by měla nabídnout 4,7palcový displej s HD rozlišením 1280 x 720 px, čtyřjádrový procesor K3V2E na frekvenci 1,5 GHz a 2 GB operační paměti (Honor 2 měl v české distribuci poloviční RAM, existuje ale i verze s touto hodnotou).


Údajný snímek zadní strany Honoru 3, v ten bychom ale příliš důvěry nevkládaly

Z 8 GB interní paměti pro uživatele zbyde pouze lehce přes 3 GB, naštěstí ale nechybí slot na paměťové karty, který tento nedostatek napraví. Pochvalu zaslouží velká 2230mAh baterie. Na zadní straně naleznete čočku 13Mpx fotoaparátu a nad displejem se nachází ještě 1Mpx kamerka pro videohovory. Operačním systémem bude Android 4.2.2 „Jelly Bean“ obohacený o nadstavbu Emotion UI 1.6 známou třeba z modelu Ascend P6.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. pedes (neregistrovaný)

    Podle uveřejněných informací je těžké se orintovat. takový článek nemá žádnou vypovídací hodnotu. Z uvedených parametrů, jsouůli skutečné je zajímavé rozlišení, i pamět včetně 4jádra. takže uvidíme co se dočteme po 28.8. Ale tohle by mohlo být zajímavé.

  2. Podla mna parametre vlanajsieho high-endu. Dnes s tym urobia vacsi rozruch, ak by ho ponukli napr za maximalne 249€

  3. PEDES (neregistrovaný)

    Samozřejmě cena jejeden z faktorů, který lidé vnímají jako jedne z prvních. Pokud jde o výbavu, tak ale myslím, že je velmi zajímavé a je otázkou do jaké kategorie bude 3ka patřit, Pokud nahradí dvojku, pak je to výbava nad úrovni dané kategorie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).