Domů » Bleskovky » Huawei Ascend P7 Sapphire edition: Vylepšená verze se safírovým sklem

Huawei Ascend P7 Sapphire edition: Vylepšená verze se safírovým sklem

Apple není jediným výrobcem, který hodlá ke krytí displejů mobilních telefonů používat sklo ze syntetického safíru, svůj záměr vyrábět telefony s nepoškrábatelnými displeji oznámila i čínská společnost Huawei prostřednictvím svého marketingového ředitele. Prvním modelem má být speciální edice vlajkové lodi Huawei Ascend P7 (recenze).

  

Huawei Ascend P7 Sapphire Edition se má dostat do čínských obchodů již v blízké době, údajně má předcházet představení nových iPhonů od Apple. Má se však jednat o limitované množství, které se patrně za hranice Velké čínské zdi nedostane, druhá vlna těchto telefonů má přijít v listopadu. Huawei není jediným čínským hráčem v této oblasti, svůj záměr používat safír při výrobě smartphonů oznámily i společnosti Xiaomi a Vivo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

  1. A že prej Apple neudává trendy, zlatá barva, čtečka karet, safír…:D

  2. Tak teraz test odolnosti.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).