Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » HTCSense.com: Chystají se změny a smaže se uživatelský obsah (aktualizováno)

HTCSense.com: Chystají se změny a smaže se uživatelský obsah (aktualizováno)

Webové stránky HTCSense.com slouží uživatelům vybraných smartphonů HTC ke správě nejrůznějšího obsahu jako jsou kontakty, historie hovorů, fotografie nebo textové zprávy. Služba se ale příliš oblíbenou nestala, protože byla dostupná jen pro několik modelů a funkčnost často nebyla úplně stoprocentní. HTC se rozhodlo portál kompletně předělat a z tohoto důvodu dojde 30. dubna 2012 ke smazání všech uživatelských dat.

 

Pokud jste tedy služby spojené s HTCSense.com používali, přihlašte se na svůj profil a nezapomeňte si nahraná data stáhnout. Zatím můžeme jen spekulovat jaké novinky pro nás HTC chystá. Původně to vypadalo, že projekt kompletně ukonční svou činnost, ale tyto zprávy HTC dementovalo.

Aktualizováno 29. března (doplnění o vyjádření společnosti HTC): „HTC má v plánu vylepšit služby spojené s portálem HTCSense.com. Z tohoto důvodu došlo 19. března k vypnutí některých služeb jako například záloha a obnovení dat či funkce spojená s lokací telefonu. Uživatelská data budou k dispozici ke stažení po dobu dalších 30 dnů. HTC doporučuje zákazníkům, kteří budou i nadále vyžadovat služby spojené se zabezpečením a zálohou telefonu, aby navštívili Google Play a stáhli si některou z aplikací, která bude nejlépe vyhovovat jejich potřebám.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. biscuit84 (neregistrovaný)

  Používa túto službu vôbec niekto? Mne nešla ani nastaviť, stále to vyhazovalo nejakú chybu.

 2. Kot3l (neregistrovaný)

  Všem co znám a zkoušeli to to házelo chyby.. portál na dvě věci.

  • biscuit84 (neregistrovaný)

   Asi tak nejak :) No možno ten update bude za niečo stáť. HTC hovorilo niečo o integrovanom Dropboxe, tak som zvedavý.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel