Domů » Bleskovky » HTC zřejmě na MWC ukáže dvojici chytrých hodinek a hudební náramek

HTC zřejmě na MWC ukáže dvojici chytrých hodinek a hudební náramek

Společnost HTC v poslední době prochází nepříliš úspěšným obdobím. Její tržby nesplňují interní očekávání, což zřejmě vyústí v nové obchodní strategie. Podle zahraničního serveru Bloomberg si HTC začalo uvědomovat zřejmý potenciál nositelné elektroniky, což se má odrazit na rozšířeném portfoliu asijského výrobce. Neoficiální zdroje hlásají, že na letošním Mobile World Congressu se nedočkáme jednoho, ale rovnou třech nových zařízení. Konkrétně se má jednat o dvojici chytrých hodinek a elektronický náramek, jehož prioritou se má stát ovládání hudby.

 
Ilustrační obrázek

Co se týče hodinek, tak jedny z nich mají vycházet z již představených Qualcomm Toq. To by znamenalo přítomnost energeticky nenáročného Mirasol displeje a elegantního designu bez hardwarových tlačítek. Druhé hodinky mají využívat služby Google Now, nicméně v tuto chvíli není zcela jasné, co si pod tím máme představit. Možná se bude jednat pouze o vystavovaný prototyp s cílem zjistit reakce široké veřejnosti. Na úplné rozklíčování těchto indicií si proto budeme muset počkat do příštího týdne. Naše redakce bude samozřejmě u toho a nabídne vám aktuální informace přímo z centra dění.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments