Sledujte nás na YouTube

HTC představí 6. září nový telefon, bude to Aero (A9)?

Dosud nebylo jisté, zda HTC představí v rámci veletrhu IFA nějakou novinkou, neboť tchajwanská společnost v Berlíně nekoná žádnou tiskovou konferenci. Nyní již díky oficiálnímu účtu HTC na čínské síti Weibo víme, že se 6. září dočkáme nového smartphonu. 

  

Zda se bude jednat o chystanou vlajkovou loď, o níž se v kuloárech mluví jako o modelu Aero (A9), však zatím nevíme. Čínský text (pokud se dá věřit strojovému překladu) tvrdí, že nový telefon bude lepší a krásný.

 
Takto má údajně HTC Aero (A9) vypadat 

Doufáme však, že se nám brzy dostane do rukou pozvánka v angličtině či jiném pro nás srozumitelnějším jazyce. V tuto chvíli můžeme pouze potvrdit, že HTC na 6. září „něco“ chystá.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *