Domů » Bleskovky » HTC představí 6. září nový telefon, bude to Aero (A9)?

HTC představí 6. září nový telefon, bude to Aero (A9)?

Dosud nebylo jisté, zda HTC představí v rámci veletrhu IFA nějakou novinkou, neboť tchajwanská společnost v Berlíně nekoná žádnou tiskovou konferenci. Nyní již díky oficiálnímu účtu HTC na čínské síti Weibo víme, že se 6. září dočkáme nového smartphonu. 

  

Zda se bude jednat o chystanou vlajkovou loď, o níž se v kuloárech mluví jako o modelu Aero (A9), však zatím nevíme. Čínský text (pokud se dá věřit strojovému překladu) tvrdí, že nový telefon bude lepší a krásný.

 
Takto má údajně HTC Aero (A9) vypadat 

Doufáme však, že se nám brzy dostane do rukou pozvánka v angličtině či jiném pro nás srozumitelnějším jazyce. V tuto chvíli můžeme pouze potvrdit, že HTC na 6. září „něco“ chystá.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).