Domů » Bleskovky » HTC zahajuje předobjednávky modelů U Ultra a U Play, ceny jsou tradičně vysoké

HTC zahajuje předobjednávky modelů U Ultra a U Play, ceny jsou tradičně vysoké

Společnost HTC oznámila dostupnost svých nejnovějších smartphonů U Ultra a U Play na českém trhu. K mání budou v první polovině března, přičemž předobjednávky se rozbíhají právě nyní, a to přímo na eshopu HTC, případně na Alza.cz.

HTC U Ultra odhalen: dva displeje vpředu, avšak bez 3,5mm jacku

Bohužel HTC nikdy neexcelovalo v cenotvorbě, a novinky řady U to jenom potvrzují – vybavenější U Ultra na českém trhu přijde na 22 895 korun s DPH, U Play pak stojí 13 495 korun. Alza dá alespoň čtyřiceti prvním zájemcům o první nebo druhý model voucher v hodnotě 1 000 korun na příští nákup, i tak se však na trhu najde velká spousta modelů se zajímavějším poměrem cena/výkon.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. zog (neregistrovaný)

    To se opravdu najde u nás blázen který vyhodí takové peníze za krumpl který v případě play vypadá jako kdyby někdo čistil sklady?

    • M (neregistrovaný)

      To si jednou tak na Tchaiwanu management HTC sedl do zasedacky a nekdo seniorni navrhl „a ted uz budeme delat jen spatne a drahe telefony“. Vsichni mu zatleskali a strategie se stale drzi …

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *