Domů » Bleskovky » Virtuální realitu HTC Vive čeká výrazný technologický průlom

Virtuální realitu HTC Vive čeká výrazný technologický průlom

V minulých dnech se v Číně odehrálo vývojářské fórum týkající se virtuální reality HTC Vive. Vystoupila na něm i současná ředitelka společnosti Cher Wang a prozradila důvody, proč bylo uvedení HTC Vive odsunuto z konce letošního roku až na duben 2016.

 

HTC a jeho partneři údajně v poslední době pracovali na velmi, velmi velkém technologickém průlomu. Detaily zatím zveřejněny nebyly, více bychom se měli dozvědět za dva týdny na veletrhu CES. Už nyní však víme, že HTC bude se svojí virtuální realitou cílit nejen na běžné spotřebitele, ale také na firemní zákazníky. Například Audi plánuje používat HTC Vive ve svých vlajkových showroomech, aby si mohli zájemci vyzkoušet nové automobily nejprve virtuálně. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Johny (neregistrovaný)

    HTC a jejich technologické průlomy :D kolikrát ještě :D

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *