Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Virtuální realita HTC Vive bude komerčně dostupná v dubnu příštího roku

Virtuální realita HTC Vive bude komerčně dostupná v dubnu příštího roku

Společnost HTC ve spolupráci s herním gigantem Valve představila letos v únoru svoji náhlavní soupravu pro virtuální realitu Vive, která zaujala většinu technologických serverů z celého světa. Nyní se konečně oficiální cestou dozvídáme informace o její dostupnosti.

  

Letošní Vánoce už HTC nestihne, ale hned po Novém roce bude distribuovat prvních 7 tisíc kusů Vive vývojářům, pro něž navíc koná 18. prosince v Pekingu vývojářskou konferenci a na veletrh CES chystá druhou generaci vývojového Kitu. Komerční dostupnost HTC Vive je pak plánována na duben 2016, avšak její cenu zatím neznáme, dříve se spekulovalo o částce 1 tisíc dolarů, což je v přepočtu asi 25 000 korun bez DPH.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Lukáš (neregistrovaný)

    1 tisíc dolarů = 2 500 korun bez DPH? Kéž by!! :-D

    • Jakub Karásek (neregistrovaný)

      Náš ústav se mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za tento politováníhodný překlep, ke kterému dochází maximálně jednou za xxx let :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel