HTC úspěšně dokončilo Android 4.4 „KitKat“ pro Google edici modelu One

Když jsme se dočkali představení tzv. „Play edic“ smartphonů  HTC One a Samsungu Galaxy S4, snad každého napadla otázka, jestli tyto telefony obrdží nový Android 4.4 „Kitkat“ tak rychle, jako zařízení řady Nexus. O HTC je známo, že se snaží do svých modelů uvolnit nejnovější verze systémů v co nejkratším možném termínu, a to se nemění ani v případě (ne)čistokrevného modelu HTC One „Google Play Edition“.

 

Google Play edice telefonů HTC One Samsung Galaxy S4

Tchaj-wanský výrobce na Twitteru oficiálně oznámil, že ROM s Androidem 4.4 „KitKat“ je dokončena a předána samotnému Google, na kterém stojí rozhodnutí schválení systému (a uvedení do distribuce), což by nemělo trvat příliš dlouho.

Samsung se k novému Androidu zatím žádným způsobem nevyjádřil, ale doufáme, že Korejcům uvolnění aktualizace nebude trvat příliš dlouho.

Michael Krahulec

3 komentáře

  1. David (neregistrovaný)

    „O HTC je známo, že se snaží do svých modelů uvolnit nejnovější verze systémů v co nejkratším možném termínu“ To jako fakt? Nevím, jak ostatní, ale já měl 4 telefony HTC a u všech jsem čekal na aktualizaci půl roku a více, než něco pustili. V jednom případě slibovali a nakonec ani nevydali :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel