Domů » Bleskovky » HTC úspěšně dokončilo Android 4.4 „KitKat“ pro Google edici modelu One

HTC úspěšně dokončilo Android 4.4 „KitKat“ pro Google edici modelu One

Když jsme se dočkali představení tzv. „Play edic“ smartphonů  HTC One a Samsungu Galaxy S4, snad každého napadla otázka, jestli tyto telefony obrdží nový Android 4.4 „Kitkat“ tak rychle, jako zařízení řady Nexus. O HTC je známo, že se snaží do svých modelů uvolnit nejnovější verze systémů v co nejkratším možném termínu, a to se nemění ani v případě (ne)čistokrevného modelu HTC One „Google Play Edition“.

 

Google Play edice telefonů HTC One Samsung Galaxy S4

Tchaj-wanský výrobce na Twitteru oficiálně oznámil, že ROM s Androidem 4.4 „KitKat“ je dokončena a předána samotnému Google, na kterém stojí rozhodnutí schválení systému (a uvedení do distribuce), což by nemělo trvat příliš dlouho.

Samsung se k novému Androidu zatím žádným způsobem nevyjádřil, ale doufáme, že Korejcům uvolnění aktualizace nebude trvat příliš dlouho.

Michael Krahulec

3 komentářů

  1. David (neregistrovaný)

    „O HTC je známo, že se snaží do svých modelů uvolnit nejnovější verze systémů v co nejkratším možném termínu“ To jako fakt? Nevím, jak ostatní, ale já měl 4 telefony HTC a u všech jsem čekal na aktualizaci půl roku a více, než něco pustili. V jednom případě slibovali a nakonec ani nevydali :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).