Domů » Články » HTC Universal jako stroboskop ? A proč ne :o)

HTC Universal jako stroboskop ? A proč ne :o)

Myslíte si, že s Universalem nemáte šanci prorazit na taneční párty? Tak to se hluboce mýlíte, jelikož díky aplikace Strobe můžete tuto cihličku proměnit v UNIkátní a UNIversální stroboskop. Při pročítání všem dobře známého fóra Xda-Developers jsem narazil na zmíněný prográmek, se kterým se snadno dají zpestřit nudné večery. Strobe po spuštění jednoduše v krátkých intervalech rozblikává střídavě displej a přisvětlovací diodu, což ve tmě působí opravdu efektivně, ostatně přesvědčte se sami z přiložených video ukázek.

Aplikace Strobe je freeware a je určena pouze pro HTC Universala. Použití aplikace je na vlastní riziko a za případné škody na zařízení neneseme žádnou zodpovědnost. Stáhnout si ji můžete v naší Download sekci.

1    2
Stáhnout video č.1 Stáhnout video č.2
(4,7 MB) (1,2 MB)

Obě ukázky jsou ve formátu MOV, pro jehož přehrání budete potřebovat Quick Time player 7.

Zdroj: Xda-developers.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

  1. Chudak Universal Az je mi ho lito…

  2. to je mazec… jeste jsi mel do pozadi k tomu pustit nejaky techno

  3. No puvodne jsem to v planu mel, ale vzhledem k tomu, ze jsem to natacel kolem 23.hodiny a v baraku uz vladl nocni rezim, tak jsem to radeji nechal pekne potichu

  4. Zacina se u me projevovat zavist kdyz si to tak procitam

  5. k te otazce s hermesem: Vubec netusim, ale krome toho exe souboru je tam take jeste Strobe.cpp, ve kterem je asi napsany nejaky ridici program, ktery ovlada to blikani diody (nevim, nejsem programator ), takze by to mozna slo upravit i pro Hermese…

  6. a nechce se ti to ještě upravit pro Universala tak, aby se to dalo použít jako baterka – tzn. že ta dioda bude stále svítit a displej ne ?

  7. 2Jerrry: koukam, ze nazev Univerzal jsi vzal za svuj . Uz jsi to zkousel jako kladivo, pripadne kleste ci sverak?

  8. tak to ani nahodou, ma se u me jako v bavlnce, takovy cvalik vyzaduje extra peci

  9. fiiha, parada… dobry softik, dekuji za tip

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).