Domů » Bleskovky » HTC U11+: přes průhledná záda bude vidět cívka pro bezdrátové nabíjení

HTC U11+: přes průhledná záda bude vidět cívka pro bezdrátové nabíjení

Už zítra bude představen smartphone HTC U11+ a jeho odlehčená varianta HTC U11 Life. Den před premiérou oba telefony zapózovaly na facebookovém videu, které bylo vzápětí staženo; jak se ale někdy něco dostane na internet…

HTC U11 Plus and Life leaked hands on

Vzhled i výbavu obou telefonů již známe z předchozích úniků, zajímavý je však u modelu Plus průhledný zadní kryt, který před nedávnem zmínil @evleaks. Telefon právě s tímto krytem byl ve videu k vidění a odhalil skutečnost, kterou již HTC ukázalo v jedné z prvních upoutávek.

Skrze svrchní průhlednou vrstvu zad je vidět cívka, která patrně bude sloužit k bezdrátovému nabíjení telefonu; více z vnitřností patrně vidět nebude.

HTC U11+ bude vlajkový smartphone s širokoúhlým šestipalcovým displejem, čipstem Qualcomm Snapdragon 835, až 6 GB RAM a 128GB úložištěm.

Oproti tomu HTC U11 Life bude slabším zařízením s 5,2″ displejem, Snapdragonem 630 a menší pamětí. Oba telefony mají být voděodolné a budou disponovat funkcí Edge Sense pro ovládání telefonu mačkáním obvodového rámečku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).